Podrobne

Vyberte rozdelenú klimatizáciu

Vyberte rozdelenú klimatizáciuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Keď začnú prichádzať letné teploty a pocítia potrebu čerstvého vzduchu, často myslíme na klimatizáciu. Potom vyvstáva otázka, aký typ klimatizácie zvoliť. Tu je niekoľko tipov na výber rozdelenej klimatizácie.

Rozdelená prevádzka klimatizácie

Na rozdiel od „klasického“ monoblokového klimatizačného zariadenia, ktoré sa používa ako pomocné zariadenie pre malé oblasti, je splitová klimatizačná jednotka systém pozostávajúci z dvoch nezávislých jednotiek, z ktorých jedna je nainštalovaná vo vnútri a druhá vonku. Tieto dve jednotky spolu pohlcujú vnútorné teplo a odvádzajú ho von, čím udržujú čerstvý vzduch vo vnútri miestnosti.

Výhody splitovej klimatizačnej jednotky

V porovnaní s „klasickým“ monoblokovým klimatizačným zariadením má splitová klimatizácia účinnejší systém, ktorý dokáže chladiť väčšie plochy (až do 35 m2). Všeobecne je tiež úspornejšia a menej hlučná. Niektoré modely vám tiež umožňujú obrátiť proces klimatizácie, aby ste v zime poskytli trochu tepla.

Smerom k viac splitovej klimatizácii

Ak sa rozhodnete pre splitovú klimatizáciu, uvedomte si, že je tiež možné zvoliť model s viacerými splitmi, ktorý umožňuje vďaka niekoľkým diferencovaným jednotkám spravovať rôzne teploty vo veľmi veľkom počte miestností.