Podrobne

Obnovte moju starú vaňu

Obnovte moju starú vaňuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Namiesto toho, aby ste inštalovali novú vaňu a venovali jej určitú časť svojho rozpočtu, zrekonštruujte svoju starú vaňu! Obzvlášť odizolovaním a nanesením farby môžete navrátiť vaňu do pôvodného kúzla.

Odizolovanie starej vane

Pred začatím renovačných prác je potrebné vyčistiť vaňu. Na jeho odstránenie použite horúcu vodu, biely ocot a brúsny prášok, ktorý nanesiete na čistiacu špongiu. Nechajte uschnúť a potom steny steny vane brúsite brúsnym papierom s vodou. To vám umožní odstrániť všetky zvyšky a znova vyrobiť povrchovú rohož. Opláchnite vaňu a nechajte ju zaschnúť. Chráňte všetky prvky pred vodou, ako sú vaše vodovodné kohútiky, pomocou plastových tašiek, stien, ríms a povrchov pomocou pásky alebo maskovacej pásky.

Maľujte vo vani druhý život

Ak chcete renovovať svoju starú vaňu, naneste na neželezné kovy podkladovú vrstvu. Nechajte uschnúť prvýkrát a potom tento krok opakujte. Potom naneste glyceroftalovú farbu vo farbe podobnej zvyškom kúpeľňového nábytku a ruky si chráňte ochrannými rukavicami. Začnite rozprestretím cez okraje veľkou kefou a potom použite valec pre menej prístupné rohy. Nechajte zaschnúť a potom naneste druhú vrstvu. Vaša stará vaňa tu opäť získala svoju žiarivosť! Pred prvým kúpeľom musíte počkať 48 hodín.