Informácie

Nainštalujte pulzujúci kotol

Nainštalujte pulzujúci kotolWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vďaka úspore 32% v porovnaní s konvenčným kotlom je pulzujúci plynový kotol inteligentným riešením, ktoré využíva skôr spaľovaciu komoru ako horák.

Mikropaľovacia prevádzka pulzujúceho kotla

Pulzujúci kotol funguje vďaka mikropáleniu v spaľovacej komore. Túto reakciu spôsobuje zmes vzduchu a plynu. Plyn potom prechádza cez špirálové trubice ponorené do tekutiny. Toto obnovuje teplo. Tento proces začína znova a znova.

Kompaktný kotol vhodný do všetkých prostredí

Jednou z výhod pulzujúceho plynového kotla je, že nevyžaduje konkrétne umiestnenie, a preto môže byť dokonale nainštalovaný v malom byte. Vďaka svojej vysokej úrovni výkonu (4 až 8 krát menšia spotreba elektrickej energie ako vákuový kotol) a nízkym emisiám CO2 je vhodný aj pre systémy ústredného kúrenia v budovách, na výrobu teplej vody. sanitárne zariadenia v hoteloch alebo pre tradičné pavilóny. Jeho kompaktnosť umožňuje nasadenie do relatívne malých priestorov bez potreby komína alebo prísavky.

Jednoduchá inštalácia pulzného kotla

Pulzujúci kotol má bežnú vákuovú trubicu z PVC s priemerom 40 alebo 63 mm v závislosti od modelu. Tento typ kotla je možné inštalovať aj bez krytu umiestnením do nového alebo starého komína. Funguje elektronicky.