Krátko

Pripojte vymeniteľný oddiel

Pripojte vymeniteľný oddiel

Odnímateľné priečky, ktoré sú ideálne na úpravu priestoru obydlia s nižšími nákladmi, umožňujú optimalizáciu štruktúry interiéru. Kancelária, spálňa, obývacia izba ... nájdu svoje miesto v každej miestnosti domu. Ich inštalácia, ktorá je dnes k dispozícii ako súprava, je jednoduchšia, najmä preto, že vyžaduje málo materiálu a najmä žiadne vŕtanie.

Prvý krok: odnímateľný oddiel upravte na správne rozmery

Pretože vymeniteľné priečky sú štandardizované, ich rozmery sa pri zakúpení nebudú vždy prispôsobovať rozmerom všetkých interiérov. Pred montážou by ste mali poznať aj výšku stropu. Ak je priečka príliš veľká, budete ju musieť prestrihnúť pílkami, aby ste ju nastavili.

Druhý krok: zostavenie vymeniteľného oddielu

Po vykonaní úpravy sa musia zmontovať rôzne časti budúceho oddielu. Potom začneme montážou kovových stĺpikov na panel. Tieto musia byť upevnené pomocou skrutiek dodaných výrobcom. Potom namontujte nohy stojanov (s paličkou) a potom valce na každý z ich koncov. Vymeniteľný oddiel je pripravený na inštaláciu.

Tretí krok: inštalácia vymeniteľného oddielu

Inštalácia priečky je iba formalita vďaka zdvihákom umiestneným na spodnej a hornej časti stojanov. Jednoducho ich nastavte plochým kľúčom, až kým nebude štruktúra úplne znehybnená. Tieto operácie zopakujte pre všetky ďalšie oddiely, ktoré sa majú nainštalovať. Odstránenie odnímateľnej priečky je rovnako ľahké, jednoducho uvoľnite zdviháky pomocou kľúča s otvoreným koncom. Zariadenie sa potom môže znovu použiť na rovnakom mieste alebo v inom interiéri.