Informácie

Vyberte si krytinu

Vyberte si krytinu

Estetika, pevnosť, cena ... K dispozícii máte rôzne strešné materiály s veľmi odlišnými vlastnosťami, ktoré budú vyhovovať každej potrebe. Naše rady, ktoré vám pomôžu nájsť cestu.

Prírodné materiály: na estetický poťah

Terakota, veľmi pekná, prírodná a odolná, je najpoužívanejším materiálom vo Francúzsku. Farby sú početné, čo vám umožňuje prispôsobiť strechu podľa regiónu. Prírodná bridlica je veľmi odolná voči teplu a vlhkosti. Harmonicky ladí s mnohými prostrediami. Syntetická bridlica vyrobená z cementu je hospodárnejším riešením.

Zložené materiály: tuhosť a prispôsobivosť

Betónové dlaždice vyrobené z malty sú lacnou voľbou. Aby bola vodotesná, je potrebná povrchová úprava. Zinok ponúka vynikajúcu odolnosť. Tento materiál je veľmi flexibilný a ľahko sa prispôsobuje rôznym typom striech. Osobitne to ocenia moderné domy. Nakoniec bitúmenový šindeľ zložený zo sklenených vlákien, bitúmenový povlak a ochrana povrchu umožňuje kombinovať dobrú odolnosť s veľmi prispôsobivým estetickým účinkom. Rezanie je jednoduché a existuje mnoho povrchových úprav: imitácia terakoty, kameňa, bridlice, keramických granúl atď. Tento typ materiálu je ideálny pre strechy s miernym sklonom.