Podrobne

Vyberte si sklad na fľaše

Vyberte si sklad na fľaše

Krásne skladovanie fliaš

Vaše fľaše už neskrývajte, vylepšujte ich umiestnením na police pripevnené k stene kuchyne. Súčasný duch alebo viac, závesné stojany vám umožňujú bezpečne uložiť niekoľko fliaš. Modulárne, prenosné alebo pevné prvky - tieto vyhradené skladovacie priestory sú k dispozícii v mnohých štýloch, farbách a tvaroch pre všetky vkusy. Tieto skrinky sú estetické, ale kapacitne obmedzené. Vyhradené pre malé pivnice. Môžu sa však skladať na veľké množstvo fliaš.

Uchovávajte fľaše v skrinke

Na uskladnenie veľkého počtu fliaš je veľká skrinka s priehradkami praktickým riešením, ktoré sa dá ľahko integrovať do vášho domu. Od jednoduchého vozíka na kolieskach po veľký kus nábytku so skrinkami je výber obrovský. Viac impozantný, nábytok na skladovanie fliaš tiež ponúka možnosti integrácie do dekorácie. Ak chcete odkloniť použitie starého dreveného nábytku, napríklad kusu remeselníckeho nábytku, na uskladnenie fliaš v interiéri prinesie originálny a moderný nádych. Dizajnéri stále vyvíjajú nábytok s dvojakým použitím, napríklad barové stoličky so vstavanými skrinkami alebo posuvné skrinky.

Vinotéka

Vinotéka, ktorá je ideálna na obnovenie podmienok v prírodnej pivnici, umožňuje presné nastavenie teploty a vlhkosti. Ide o pomerne veľkú investíciu, ktorá však ponúka možnosť uskladnenia veľkého množstva fliaš av optimálnych podmienkach. Tento typ skladovania si vyžaduje aj dostatok priestoru v kuchyni alebo obývacej izbe. Veľké vínne skrinky sú často k dispozícii v rôznych štýloch, klasických alebo súčasných, za predpokladu, že zaplatíte cenu.