Komentáre

Položte podložku pre linoleum

Položte podložku pre linoleum

Linoleum prináša do vašich izieb dotyk modernosti a tepla. Aby však bolo pohodlie dokonalé, je nevyhnutná inštalácia linolea. Táto podložka, ktorej cena je veľmi prijateľná, sa skladá z gumových a korkových granúl, ľahko sa inštaluje a nevyžaduje odbornú pomoc.

Naneste podložku na linoleum: vyrovnajte podlahu floor_x000D_

Na začiatku sa uistite, že vaša podlaha je lineárna. Neváhajte ho očistiť, aby ste odstránili zvyšky a prach, a počkajte, kým nebude suchý. Ak sa ukáže, že vaša podlaha je nerovná, naneste na ňu vrstvu, aby ste povrch vyhladili. Ten bude skutočne absorbovať všetky nedokonalosti vašej pôdy, ktoré sa zase ukážu byť oveľa odolnejšie voči viacerým otrasom.

Inštalácia podložky pre lino

_x000D_ V závislosti od zvolenej podkladovej vrstvy si vyberte vhodné lepidlo a aplikujte ho pomocou zubovej stierky, aby ste ju mohli dobre rozprestrieť po celej podlahe. Potom podložku znovu rozviňte a uistite sa, že povrch je hladký. Dajte pozor, aby ste na každej strane nechali viac ako 10 cm. Tieto „extra“ centimetre ich vystrihnite po úplnom položení podložky. Inštalácia je teraz dokončená. Vďaka podložke zaistíte dlhšiu životnosť podlahy, ale zároveň zaručíte veľmi dobrú zvukovú izoláciu. Ak hluk úplne neodstráni, môže ho inak znížiť.