Informácie

7 pravidiel, ktoré treba dodržiavať pri otvorenej šatníkovej skrini!

7 pravidiel, ktoré treba dodržiavať pri otvorenej šatníkovej skrini!

Objednajte si svoj šatník

Ak existuje jedno základné pravidlo, ktoré treba dodržiavať, keď máte otvorenú šatňu, ide o pravidlo usporiadanie, Už nemusíte hádzať tieto šaty do lopty v skrini! Vaše oblečenie a doplnky budú teraz k dispozícii evystavené všetkým očiam a je to lepšie nevystavujte chaotický ukladací priestor, Aby bola šatňa estetická, musíte sa o ňu postarať zložte si oblečenie na policiach, zaveste si šaty a bundy na vešiakoch, to všetko vo veľmi prísnom poradí. Veľmi moderné riešenie na získanie uprataného šatníka je hodte svoje veci skôr než ich zložte, Táto technika to umožňujeOptimalizujte úložný priestor a udržujte svoje skrine v poriadku. Potom položte svoje oblečenie takto zvinuté. Na prvý pohľad uvidíte celý váš šatník.

Hrajte s farbami

Dnes sa tu nachádzajú šatne aktuálne odtiene, Môžete si vybrať farebná otvorená šatňa priniesť ďalší dekoratívny nádych po kuse. Takže môžete koordinujte ho s iným nábytkom alebo naopak iná farba aby sme to ešte viac zdôraznili. Ďalším spôsobom, ako hrať s farbami, je uloženie oblečenia, Máte možnosť usporiadajte svoje šaty do skrinky podľa farieb za účelom vytvorenia najharmonickejšieho vizuálneho efektu. Medzi prechodom a odtieňmi usporiadajte oblečenie podľa farieb podľa svojich predstáv.

Stavte na doplnky

Kto hovorí, že obliekanie hovorí o príslušnosti k dojednaniam. Otvorená šatňa vám umožní bezplatne priviesť vašu túžbu a vašu fantáziu. Premýšľajte o tom vynásobte príslušenstvo a vybrať si ich podľa chuti. Budú skutočne viditeľné, a preto si zaslúžia byť zvýraznené, Tak zober košíky na uloženie šál, pekne plechovky pre vaše šperky, originálne vešiaky... Takto vytvoríte uprataný a harmonický priestor, príjemné na pohľad.

Vytvorte originálne prúty

Palice môžu mať pôvodný vzhľad priniesť viac štýlu do vašej otvorenej šatne. Nadšenci pre domácich majstrov, neváhajte nechajte svoju kreativitu hovoriť a vytvorte originálne tyče pre svoj šatník. Môžete napríklad použiť maľované drevené konáre na ktorom sa uskutoční váš pult. Prinášate prirodzený dotyk a dostanete sa vlastný priestor skrine.

Odložte topánky

Aby vaše topánky zaujali svoje miesto vo vašom šatníku, môžete rozhodnúť sa pre skrinky ktoré môžete prekryť. Ďalším riešením je Vyberte si pekné kartónové krabice na prednej strane ktorejPrilepíme fotografiu páru, ktorý obsahuje ľahšie ich nájsť.

Zaveste šaty

Pre grafický a usporiadaný efekt usporiadajte oblečenie podľa veľkosti, Ak to výška vašej šatne umožňuje, potom naskladajte dve skrine jeden nad druhým. Získate tak viac úložného priestoru a vaše oblečenie bude oveľa menej pokrčené.

Skladujte podľa ročných období

Každú sezónu, jej oblečenie, obuv a doplnky. Aby ste zabránili upchatiu svojho otvoreného šatníka, ktorý by sa potom mohol javiť ako špinavý, vložte predmety, ktoré sa používajú na iné sezóny, ako je súčasné, do tašiek, si ich vybral perforované, aby sa bielizeň a obuv mohli dýchať, Môžete sa rozhodnúť pre vrecia, ktorých vzduch je vyprázdnený pomocou vysávača. Ušetrite miesto a váš šatník zostane vždy dokonale usporiadané, Môžete sa tiež rozhodnúť farebné plastové nádoby alebo krásne kartónové krabice, Premýšľajte o tom označte svoje úložisko podľa potreby, takže vždy viete, čo obsahujú.