Podrobne

Aké závesy do detskej izby?

Aké závesy do detskej izby?

Aké závesy pre dievčenské spálne?

Hneď ako hovoríme o dievčenskej izbe, spontánne premýšľame farba ružová, Môžete úplne umiestniť ružové záclony do izby svojej dcéry, aby ste potvrdili svoju stranu dievčenskú, Dbajte však na to, aby ste v miestnosti nepoužívali iba túto farbu, pretože hrozí, že sa všetky prvky zlúčia a že už nebude vynikať. Ružová však nie je jediným riešením, ktoré máte k dispozícii. Odvážte sa byť originálny výberom a pastelový odtieň ako mäkká žltá alebo vodná zelená kto sa bude podieľať na vytvorení atmosféra plná sladkosti a sviežosti do spálne.

Aké závesy pre chlapcovu izbu?

Rovnako ako sa ružová prirodzene vrhá na našu myseľ pre dievčenskú izbu, modrý je nevyhnutný pre chlapcov. Ale opäť tu nejde o povinnosť, ani o jediný návrh. Nezabudnite zamieriť odtiene zelenej ako vápno, tomel alebo aníz, Izba sa zachová mužská atmosféra ale tiež sladké a detinské, Môžete tiež staviť na farby plné melónov a vitality, ako napríklad le oranžová, žltá alebo tyrkysová, Posteľnú bielizeň potom môžete koordinovať so závesmi a zvyšok miestnosti odložiť vybraným nábytkom vo svetlých odtieňoch.

Aké záclony do zmiešanej spálne?

Z dôvodu priestoru sú niektoré deti nútené zdieľať rovnakú izbu. V tomto prípade je preto vhodné zvoliť dekoráciu, ktorá je vhodná pre chlapca aj dievča. Dve riešenia sú potom možné. Najprv si môžete vybrať neutrálne farby, V skutočnosti, krémová, biela, taupe alebo šedá môže byť zaujímavé. V opačnom prípade sa odvážte byť originálny a okná obliekajte svetlé odtiene výber záclon oranžová alebo žltá.

Bavlnené záclony

Ľahko sa udržuje, bavlna sa najčastejšie vyberá do detských izieb. Popri tomto praktickom aspekte sa za ne oceňujú aj bavlnené záclony ľahkosť a ich prijateľné ceny čo vám umožní zmeniť ju podľa vášho želania.

Zatemňovacie závesy

Tieto závesy sú veľmi praktické, ak vaše okná nemajú žalúzie. Vďaka svojmu zloženiu, ktoré nenechajte vniknúť svetlo, budete mať iba pritiahnite si záclony pred spaním alebo pred spaním získať tmavú miestnosť vhodnú na zaspanie.

Sheers

Svetlé a farebné, záclony majú výhodu lvoľne prechádzať svetlo. Miestnosť tak zachováva a krásne svetlo. Vaše dieťa bude môcť hrať a robiť si domáce úlohy a užívať si deň prirodzené svetlo, čo je pre zdravie príjemnejšie a lepšie.

Vzorované záclony

Deti si ich niektoré často užívajú zvieratá, hrdinovia alebo hrdinky, Potom sa môžete rozhodnúť pre záclony, ktoré začleňujú ich vášeň do vzorov. Je to spôsob vyzdobiť ich izbu pri prispôsobovaní. Perfektné v tematická miestnosť, sú tým malým doplnkom, ktorý robí rozdiel. Ďalšia výhoda: keď sa zmení vkus vášho dieťaťa, stačí len zmeniť záclony a ponoriť ich izbu do úplne novej atmosféry. Môžete si tiež zvoliť viac triezvych vzorov ako má pruhy alebo dlaždice s nadčasovým kúzlom.

Obyčajné záclony

Obyčajné záclony zostávajú bezpečná stávka, ich triezvosť umožňuje im to prispôsobiť sa všetkým typom dekorácií že sa nebudú vážiť, ak už sú naložené plagátmi alebo inými dekoratívnymi predmetmi. Môžete si ich však vybrať jasné a asertívne tóny priniesť pep do miestnosti.