Články

CIEĽ - Nové kuchyne na zimu 2019-2020

CIEĽ - Nové kuchyne na zimu 2019-2020

Dizajnová kuchyňa aj v malom priestore


© GOAL

Nie je pochybnosť o preskakovaní dizajnu pod zámienkou, že nie je dostatok miesta. Nové kuchyne VUT sú vhodné všade, vrátane malých priestorov vlastné umiestnenia L, I a často cenovo dostupné. Všetko bez kompromisov v štýle, dekorovaná verzia z čierneho betónu s pultom alebo lesklá šedá s odtieňmi, dokonca aj v mini kuchyni.

Čierna a drevo v kuchyni


© GOAL

Ak je čierna kuchyňa veľmi moderná, niekedy sa jej intenzitou bojí. Dobrý nápad CIEĽ? Zahrejte čiernu farbou detaily z ľahkého dreva tak mäkký ako dizajn. Pracovná doska, striedajúce sa čelá, rukoväte alebo dokonca okraje kuchynského nábytku kreslia grafické čiary a dodávajú dotyk prírody čiernej farbe. Nápad je rovnako krásny ako trendy. Rovnako ako to, čo si moderná kuchyňa v konečnom dôsledku ľahko osvojí. A pre plachý, ale ponúka šedú možnosť!

Zamerajte sa na pracovný plán


© GOAL

Je to detail, ktorý mení všetko v kuchyni. Nové kuchyne VUT robia pracovnú dosku ústredným bodom miestnosti so širokou škálou možností pre všetky štýly a chute: materiály plné nápadov, ktoré dodávajú kuchyni jej praktické a estetické vlastnosti. z biele, svetlé alebo matné sklo pre dizajn, kremeň pre silu a eleganciu, drevo pre teplo a autentickosť, tenký alebo hrubý laminát kombinujúci výber a cenu? Zmenou pracovnej dosky zmení celá kuchyňa svoj vzhľad.


© GOAL