Podrobne

8 úplne úžasných nápadov pre monochromatický interiér

8 úplne úžasných nápadov pre monochromatický interiér

1 / Monochromatický interiér: hranie s nuansami


monochromatická dekorácia pozostáva z vyberte si jednu farbu na výzdobu vášho interiéru, Steny, podlahy, nábytok a ozdobné predmety sú ozdobené rovnakým odtieňom, aby sa priestor vizuálne očistil a vetral. Rovnaký odtieň áno, ale nie nevyhnutne rovnaký odtieň! Mušt v monochromatickej dekorácii musí skutočne hrať s farbou a jej farbou veľa tiene, Napríklad nevyberáme iba alabastrovú bielu, ale skôr odtiene bielej zložené z alabastrovej bielej, krémovej bielej a bielej bielizne pre svoje prvky, nábytok a ozdobné doplnky.

2 / Monochromatický interiér: hranie s textúrami


V monochromatická dekorácia, my hrať sa s rôznymi textúrami priniesť a vizuálny kontrast do rovnakého farebného priestoru; priestor, ktorý možno rýchlo vnímať ako plochý, nudný a nudný. Neváhame napríklad zvoliť drevený nábytok, zamatový textil alebo sa rozhodnúť pre biele tehly na stene nášho 100% bieleho interiéru.

3 / Monochromatický interiér: hranie s materiálmi


Cieľom je vždy dať úľavu na jeho monochromatická dekorácia, Rovnako ako textúry, aj my hry s rôznymi materiálmi... A na čom záleží, ak sa ich prirodzené farby líšia od farby zvolenej pre jeho čiernobiele dekorácie! Napríklad kombinujete koženú pohovku a drevenú televíznu konzolu alebo lakovaný kuchynský nábytok a kovový kuchynský stôl.

4 / Monochromatický interiér: hranie so vzormi


jeden tiež mení vzory ! Aj keď v ňom musia zostať diskrétni monochromatický interiér, neváhame ich množiť na záclony, vankúše, posteľnú bielizeň a ďalšie. Jemné pruhy, skladaný efekt, zvýšené krokvy ... dodávajú rytmus a vyhýbajú sa príliš hladkej strane dekorácie rovnakej farby.

5 / Monochromatický interiér: kontrast s farbou


Na dokončenie a dajte teplejší pohľad na jeho monochromatická dekorácia, môžeme prevládajúcu farbu porovnať niekoľkými dotyk iných jasnejších farieb pomocou malého nábytku a ozdobných doplnkov.

Všeobecne platí, že čím je miestnosť neutrálnejšia, tým silnejší je vplyv farieb. Biela čiernobiela dekorácia potom umožňuje použitie veľkého množstva farebných prvkov bez toho, aby došlo k nedostatku chuti. Ešte lepšie je, že tieto lupienky farieb tu a tam umožňujúpridať hĺbku do vesmíru.

Ak máte radi svetlé farby, môžete svoju bielu monochromatickú dekoráciu dokonale doplniť neutrálne sivé tóny a krémy.

6 / Monochromatický interiér: vyváženie


Poznámka: ak ste použili a tmavá a hlboká farba pre jeho monochromatická dekorácia, napríklad farebná slivka alebo polnočná modrá, je vhodnérovnováhu prostredníctvom neutrálneho alebo dokonca svetlého nábytku, Tieto zmäkčia priestor bez odstránenia jeho charakteru a hĺbky. Opak je tiež pravdou: ak sme použili a neutrálna a jasná farba pre jeho dekoráciu, ako je biela alebo svetlo béžová farba, uprednostňujemerovnováha s drsnejším a tmavším nábytkom, Sú to tí, ktorí dávajú priestoru charakter.

7 / Monochromatický interiér: kamufláž


monochromatický interiér zvyčajne dáva veľmi prepracovaný vzhľad. Najmenšia porucha nezostane nepovšimnutá; všetko, čo ide ďalej, je okamžite viditeľné ... Potom musí existovať monochromatický interiér byť úplne čistý a uprataný.

jeden vyhnúť sa zbytočnému a týka sa podstatného. Vyhýbame sa drobkom a hromadeniu drobných dekoratívnych predmetov na jeho bočných stoloch, parapetoch alebo na krbe ... Kamuflážujeme jeho zbierky kníh alebo DVD v uzavretých skriniach alebo skriniach. Ditto pre svoju komodu a šatňu, ktoré musia byť zatvorené dverami alebo závesom.

8 / Monochromatický interiér: harmonizácia rôznych priestorov


Prijali sme monochromatický trend vo všetkých alebo viacerých časti, ktoré sa navzájom otvárajú v jeho interiéri? Aby sme sa vyhli zúženiu perspektívy jeho priestorov, my harmonizovať rôzne dominantné farby v vyhnúť sa príliš brutálnym prechodom, Napríklad si vyberiete bielu pre svoju obývaciu izbu, pieskovú farbu pre svoj vchod a taupe farbu pre vašu kuchyňu. Hovoríme áno neutrálne, mäkké a jasné odtiene, Nie príliš svetlé tóny!