Komentáre

Ako si vybrať svoj bežecký koberec?

Ako si vybrať svoj bežecký koberec?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Výber materiálu bežca koberec


Pri zdobení koridoru je jedným zo základných kritérií, ktoré treba zohľadniť, praktický aspekt. Pretože chodba je podľa definície miestom prechodu, ktoré prechádza príchodmi a chodmi celej rodiny, či už sú to chodidlá alebo nohy. Koberec na chodbe je preto oveľa viac vystavený opotrebeniu ako koberec do spálne a špiní sa oveľa rýchlejšie ako v obývacej izbe. Záver? Zabudli sme na ne jemné koberčeky na chodbe umývať sa ručne. Odolnosť, trvanlivosť a údržba materiálu sú rovnako dôležité, ak nie viac, ako estetické hľadisko, aj keď ideálny koberec v chodbe kombinuje všetko!

Berieme čas na kontrolu tipy na ošetrovanie kobercova pre maximálnu trvanlivosť sú výhodné prírodné vlákna. Dobré správy, navyše, sú trendy. Posledný detail a veľkosť zohľadňujeme správanie materiálu na zemi a jeho priľnavosť, aby sme sa vyhli vznášaniu sa v ponožkách na chodbe. žiadny predsieň koberec príliš hladkýpreto, a ak nie je protišmyková, plánuje sa jej pripevnenie špeciálnou textíliou alebo vhodnou páskou.

Vyberte rozmery koberca bežca


Chodníkový koberec sa musí nevyhnutne prispôsobiť rozmerom chodby, dobre vykonanej. Dávajte pozor, aby ste vzali do úvahy dvere! V závislosti od typu dverí a smeru otvorenia môže koridorový koberec brániť ich prevádzke, preto pred rozhodnutím o prispôsobení vykonáme inventúru. šírka alebo hrúbka koberca.

Spravidla je lepšie vyhnúť sa tomu, aby koberec pokrýval podlahu z jedného sokla na druhý: predsieňový koberec sa osvetlí ľahkosťou s medzerou pozdĺž stien, čo je navyše praktickejšie na čistenie. A nemusíte hľadať koberec, ktorý meria celú dĺžku chodby! Skutočný dekoratívny predmet, na chodbe koberec môže zvýrazniť a časť chodby alebo dokonca ohraničiť medzeru.

Vyberte si farbu koberca na chodbe


Bočná farba chodby koberec, riskujete, že veľmi dole na zem povedaním, aby ste sa vyhli svetlým farbám. Pokiaľ sa nedozviete, že nikto nechodí v topánkach, zakážte zvieratá a nevyvarujte sa škvrnám, vyberte si koberec na chodbe farebného alebo stredného odtieňa úprimne zjednodušuje životnosť: menej rýchlo sa zašpiní, v prípade úlohy menej označí, a preto si vyžaduje menej prania.

Pokiaľ ide o zvyšok, jednoducho sa prispôsobíme existujúcej dekorácii, a ak je chodba je triezvy alebo monochromatický, neváhajte hrať na kontrast a farbu! Posledný detail, ak už je chodba dominantná, rešpektuje sa: modrá alebo zelená chodba je lepšia s kobercom v chladných odtieňoch, žltá alebo béžová chodba s kobercom v teplých odtieňoch.

Výber štýlu bežeckého koberca


Vyberte si správne vzhľad chodby koberec, všetko je na chodbe! Pri prispôsobovaní štýlu berieme do úvahy existujúci dekor a farby stien alebo podlahových krytín. Napríklad? V bielej a rafinovanej chodbe vzory pridávajú charakter. Retro kvety dávajú klasický štýl, grafické chevrony, modernitu. Je priemyselná dekorácia príliš studená? Vyberáme si koberce z etnických chodieb s remeselným aspektom na zahriatie celku.