Informácie

Ako založiť malú kanceláriu? (kus)

Ako založiť malú kanceláriu? (kus)

1. Vyberte správne miesto

Prvá vec, ktorú musíte urobiť pri zakladaní malej kancelárie, je správne Vyberte si miestnosť, ktorá sa stane vašim pracovným priestorom, Ak ste uprostred obnovy domu, nechajte si pre svoju prácu postaviť izbu. Ak plánujete nový byt alebo dom, ktorý ste práve kúpili alebo prenajali, starostlivo premýšľajte o miestnosti, ktorú si vyberiete pre svoju kanceláriu. Bude vyššie uvedená miestnosť použitá na vytvorenie spálne pre hostí alebo urobíte z nej pracovný priestor? Záleží len na vás ...

2. Vyčistite miestnosť

Po nastavení pozornosti na miestnosť, ktorá sa stane vašou kanceláriou, sa uistite jasné, aby nič neklamalo, Samozrejme, ak ste práve dokončili stavbu svojho nového domu, miestnosť je prázdna a pripravená na konverziu!

3. Dajte mu človeka

Ak si myslíte, že je potrebná nejaká práca, neváhajte na chvíľu, lepšie začať od nuly!Predtým, ako zariadíte izbu, osviežte ju začať s bielou farbou na stenách. Potom sa môžete úplne rozhodnúť nainštalovať obklady, parkety alebo morské riasy.V každom prípade si vyberte farby a materiály, ktoré vám poskytnú pohodu, pretože budete tráviť čas v kancelárii (najmä ak ste samostatne zárobkovo činná osoba).

4. Optimalizujte priestor

Pred nastavením vašej malej kancelárie na premýšľajte získať maximálny priestor, V závislosti od rozloženia miestnosti sa rozhodnite pre rohový stôl, stôl v tvare písmena U, rovný stôl. Nezabudnite použiť výšku inštaláciou úložného priestoru až po strop, ale aj steny pripevnením políc na steny. Skrátka, buď múdry!

5. Pripravte si pracovnú plochu

Po výbere vašej kancelárie podľa toho, kam ste ju chceli umiestniť, podľa vášho vkusu a rozpočtu, prejdeme k jej inštalácii. Zohľadnite expozíciu miestnosti ako aj ich usporiadanie. Najlepšie je vykonávať plán proti prúdu. Vyvarujte sa, aby ste čelili oknu, aby vás príliš nerozptyľovalo, alebo nezachytávalo svetlo do tváre, ale tiež zabráňte tomu, aby ste sa chrbtom k svetlu dostali, aby ste na obrazovke nemohli vidieť nič z dôvodu jeho odrazu. ono. V opačnom prípade je najlepšou možnosťou nainštalovať žalúzie.

6. Vyberte si pohodlné sedadlo

Veľmi dôležité je, aby ste nezabudli na výber sedadla. Vaša kancelárska stolička alebo kreslo musia byť ergonomické a pohodlné ! Pretože stráviť 7 hodín denne kúskom kovového šrotu nie je ani zďaleka príjemné ... Takže ideme do obchodov s nábytkom, vyskúšame niekoľko a necháme najpohodlnejšiu stoličku.

7. Zamerajte sa na osvetlenie

Takmer dôležité ako sedadlo, zaoberáme sa témou osvetlenie. Ak chcete pracovať v dobrých podmienkach, začína sa nainštalovať dobré osvetlenie, Aby ste jasne videli, aby ste nepoškodili oči a nevytvorili príjemnú atmosféru, starostlivo si vyberte svoje svetlá. Mať prírodný zdroj svetla je skvelý, ale ak to nie je možné, umelé svetlo musí byť zvlášť dobre vybrané.

8. Nainštalujte maximálny úložný priestor

Na upratané miesto je stále potrebné mať k dispozícii veľa úložného priestoru (funkčné, praktické, užitočné a krásne, pokiaľ sa to dá!). Nástenné police, vysoké úložné priestory, skrinky pod stolom ... tiež tu nechajte svoju fantáziu voľne šíriť inštalujte maximálne úložisko na minimum miesta bez zaťaženia časti až po zadusenie. A stavte na úložné boxy! Čím viac úložného priestoru máte, tým viac bude váš priestor funkčný a estetický, tým viac budete pracovať pokojne.

9. Vybavte svoju novú kanceláriu

Akonáhle je stôl, stolička, osvetlenie, police a úložný priestor nainštalovaný, je najvyšší časvybaviť svoju novú izbu ! Kôš, post-it, perá, tlačiareň, zvýrazňovače ... získajte všetko, čo potrebujete pre prácu vo vynikajúcich podmienkach a nič vám neunikne.

9. Ozdobte ho podľa svojho vkusu!

Potom prichádza posledný krok, dekorácie miestnosti alebo najpríjemnejší čas pre mnohých z vás! Sukulenty, sukulenty, fikus alebo iné rastliny, začnite tým, že do svojho nového pracovného priestoru prinesiete trochu zelenej! Fotografie, suveníry, nástenné dekorácie, koberce, ozdobte svoju kanceláriu a vytvorte príjemný priestor, v ktorom sa budete cítiť dobre.