Články

Ako správne zariadiť rodinný dom?

Ako správne zariadiť rodinný dom?

1. Veľká obývacia izba

Toto je jedna z najdôležitejších vecí, ktorú treba plánovať pri plánovaní rodinného domu. Hlavnú obývaciu izbu domu často definujeme okolo troch miestností: kuchyňa, obývacia izba a jedáleň alebo jedáleň. A za to, nič také ako prelomenie bariér medzi týmito rôznymi priestormi, aby mohli navzájom komunikovať. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že povzbudíte okamihy zdieľania ...

2. Dobre usporiadaná kuchyňa

Aby ste sa vyhli šliapnutiu v kuchyni, musíte ju čo najviac zorganizovať. Akumulujte úložisko a naplánujte plány na rozdelenie úloh každého z nich. Napríklad môžete použiť veľkú tabuľu (alebo bridlicový záves) na zobrazenie nákupných zoznamov a ďalších dôležitých poznámok na komunikáciu. Dobrá správa? Tabule okrem toho, že sú praktické, dodajú vašej kuchyni štýl a charakter.

3. Ergonomická kúpeľňa

Ďalšia miestnosť, ktorú je potrebné optimalizovať, keď žijete s veľkou rodinou: kúpeľňa! A áno, keď existuje iba jeden, nikdy nie je ľahké vládnuť v poriadku ... Aby nikto iný ráno ráno bojoval, aby tam šiel prvý, pomocou jeho vynaliezavosti to zariadte. Ak to priestor umožňuje, dvojité umývadlo je najlepšou investíciou, ktorú môžete urobiť. A kto hovorí dvojité umývadlo, hovorí veľké zrkadlo! Či už máte sprchu alebo vaňu, inštalujte priečku alebo lepšie, posuvné dvere. Týmto spôsobom sa môže rodinný príslušník umývať v súkromí, zatiaľ čo iný dokončuje prípravu ... Ušetrite priestor a čas zaručene!

4. Vyhradená miestnosť pre práčovňu

Určite to nie je to najkrajšie alebo najzaujímavejšie z hľadiska dekorácie, ale verte nám, zachráni váš život, ak budete bývať s veľkou rodinou! Naplánujte si malú izbu, alebo ak nemáte možnosť, zariadte si v kúpeľni vyhradený kútik. Stavte na koše a úložné kocky, ktoré nezaberajú príliš veľa miesta.

5. Veľká kancelária pre prácu v rodine

Aby ste mohli všetkým pracovať v dobrých podmienkach, naplánujte si veľké kancelárske priestory! Veľká a dlhá drevená doska dokáže tento trik urobiť! Nainštalujte ho na podpery alebo priamo pripevnite k stene, pridajte police a stoličky a získate stôl XXL a nie príliš objemný!

6. Nočné priestory vhodné pre každého

Toto je najťažšia časť. Pretože je jednoduché usporiadať interiér a zahriať ho na teplotu, je oveľa ťažšie dosiahnuť, aby sa všetci spolužili v malom priestore. Ak nemôžete ponúknuť izbu každému z vašich súrodencov, musíte nevyhnutne premýšľať o najlepšom usporiadaní spoločnej miestnosti. A nie je tu žiadny nedostatok nápadov: použitie priečok (alebo dokonca obrazovky alebo kusu nábytku) na vymedzenie priestorov a oddelenie postelí alebo dokonca výber inej dekorácie v závislosti od priestorov (vy môžete sa napríklad baviť maľovaním miestnosti v dvoch rôznych farbách).