Krátko

Ako odmietnuť svoj dom?

Ako odmietnuť svoj dom?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Čo nás trápi?

Keď idete nakupovať, určite vám to vyhovuje, ale máte príliš veľa odevy v jeho skrini zapchajte svoj interiér (správne dievčatá?). Všetci máme doma ozdoby, skrinku plnú hrnčekov z celého sveta, riadu škaredé, poškodené alebo zbytočné, rámy, ktoré nevieme, kam zavesiť, alebo vázy, ktoré už nevedia, čo s nimi robiť, a ktoré nás upchávajú. knihy sú tiež súčasťou vecí, ktoré nás rušia. Na jednej strane dekoratívne v knižnici, ale na druhej strane synonymom pre bazár. A keď vaša knižnica pretečie, je čas to vyriešiť. Obzvlášť, keď sú knihy raz prečítané, sú iba zdrojom prachu ... A majú pivnica, a garáž alebo a podkrovie je určite na začiatku užitočné, ale môže sa ukázať ako skutočný zdroj preťaženia. Tieto časti sú vlastne miestom, kde ukladáme veci, ktoré už nepoužívame, napríklad bicykle, ktoré sú príliš malé, staromódne hračky ... Stručne povedané, tieto miesta určite budú zdĺhavé a únavné.

Prečo je dôležité vyradiť svoj dom?

Keď sa jeho dom preplnil a nevedel, kam sa treba vydať, pretože sa v priebehu rokov nahromadili veci, nepoteší mnoho ľudí. Tento pocit útlaku váži vo vašom interiéri a nerobí vás šťastnejším? Je najvyšší čas triedenie ! Cítiť sa dobre doma je nevyhnutné a odmietnuť jeho dom má veľa výhod. Vaša myseľ bude ľahšia, budete sa cítiť dobre a budete to vidieť vo svojom živote jasnejšie. Tiež budete tráviť menej času upratovaním, upratovaním a viac času pre svoje aktivity, svoju rodinu ... Stručne povedané, je to dobré pre morálku! Zistite, ako na to.

Ako odmietnuť svoj dom?

  • Postupom po kúsku. Zneužitie domu nie je pre každého také ľahké. Aby ste boli čo najúčinnejší, musíte to robiť organizovaným spôsobom, to znamená prechádzaním každej miestnosti v dome. Nič lepšie, ako zaútočiť priamo na tých najväčších. Prineste si krabice, plastové boxy alebo vrecká na odpadky a choďte do práce!
  • Zoradením podľa typu objektov. Ak napríklad začnete s oblečením, zoraďte VŠETKY svoje oblečenie. Potom choďte do kníh vo vašej knižnici. Zbavte sa kníh, ktoré už vás nezaujímajú, a namiesto nákupu nových kníh ich požičiavajte z knižnice. Po dokončení sa kniha vráti do mestskej knižnice namiesto toho, aby zapadla. Choďte na objekty a tak ďalej. Opýtajte sa sami seba, či vám každá položka alebo oblečenie dáva šťastie. Ak áno, nechajte ho, ak nie, predajte, dajte alebo vyhoďte.
  • Nájdením miesta pre každý z objektov. Pomerne efektívnym spôsobom, ako zistiť, či tento alebo ten objekt má miesto vo vašom interiéri, je nájsť miesto na zneškodnenie každého z nich.
  • Vzdelávaním všetkých. Každý člen rodiny má svoj podiel zodpovednosti za veľkosť domu. Čím viac ste, tým viac znásobuje drobnosti, oblečenie ... Preto je dôležité, aby si váš manžel / manželka a vaše deti boli vedomé dobrého upratovania. Potom je potrebné udržiavať častý rytmus ukladania jednoducho tak, aby nedošlo k preplneniu vášho domu pri nízkej rýchlosti. A najdôležitejšou vecou je určite umiestniť každý objekt späť na svoje miesto.