Krátko

Trend tekvicovitých vo dekorácii

Trend tekvicovitých vo dekorácii

Čo robiť s tekvicami v dekorácii?

pre použite dekorácie na tekvica, jediný limit je predstavivosť ... a veľkosť tekvica. Menšie ako farebné mašle alebo mini patissony sa dajú zavesiť, zavesiť alebo integrovať do zložitých dekorácií. Väčšie ako tekvica a tekvica sú určené na umiestnenie, ale v závislosti od ich výzdoby môžu prevziať niekoľko úloh. Postupujte podľa pokynov.

Koruna tekvicovitých


Ak chcete zmeniť klasické kvetinové koruny, nič také ako pekné koruna tekvicovitých, S mini tekvicami zmiešanými s listami, uzlami, stuhami, bobuľami a konármi získate jesenný veniec, ktorý bude trvať do Vianoc, a koncept možno odmietnuť ako kyticu alebo v zátiší v centre stôl alebo dokonca ako dekorácia v šálke!

Stolová dekorácia s maľovaným tekvica


Sprej maľovaný v rafinovanej farbe, tekvica sa transformuje na ultra-elegantné dekoratívne predmety, ktoré zasievajú jesenné a zimné stoly. Rozhodli sme sa malé tekvice maľovať v zlate, striebre, medenej, bielej alebo čiernej farbe a sú umiestnené priamo na tanieroch alebo na obruse. A prečo k nemu nepripojiť menovku s reťazcom, aby ste ich premenili na menovky?

Váza zeme v tekvicovom poli


Vystrihnite klobúk, vydýchnite tekvicu, nechajte ju vyschnúť ... Akonáhle je škrupina čistá, krásna tekvica alebo veľkorysá tekvica sa premení na vázy, v ktorých sa zmestia kvety! Pozor, ak chcete urobiť poslednú kyticu rezaných kvetov, je lepšie skryť nádobu vo vnútri tekvica naliať do nej vodu a vyhnúť sa tomu, aby bol trup plesnivý. Môžete tiež použiť sušené alebo umelé kvety, efekt je rovnako úspešný.

Bežec na stôl z tekvica


Nie je potrebné sa pozerať príliš ďaleko ozdobte tekvicami, Krásny sortiment tvarov a farieb umiestnených po celej dĺžke stola nahrádza bežca tabuľky v príliš klasickej látke, ktorá je perfektnou ozdobou na to, aby vzdala hold tejto sezóne! Spojíme greeny a pomaranče tekvice s béžovými, hnedými alebo bielymi tónmi, aby sme zvýšili jas, zaručili príjemný a teplý výsledok.

Ako uchovávať ozdobné tekvica?


Ak nám nikto nezabráni umiestniť tekvica priamo vedľa komína, je lepšie vopred vedieť, že nakoniec hnije ako každá zelenina. Toto, aj keď vydrží oveľa dlhšie ako väčšina z nich. Ak ich chcete ponechať na dlhú dobu, je nevyhnutné vysušiť vopred a metóda je veľmi jednoduchá: umiestnili sme ich na chladné miesto, okolo 15 ° C, potom ich obracame raz týždenne. Keď budete počuť, ako sa semená hádzajú vo vnútri, triasť tekvica, je to suché.

Upozorňujeme však, že tento proces môže byť veľmi dlhý obrie tekvica, až 6 mesiacov alebo dokonca rok za tekvicu. Po zaschnutí však cucurbits vydrží roky a pre niektorých trochu slabne. Ale s cieľom zabezpečiť vianočné dekorácie, začíname s mini kolokvia !


Ako ozdobiť tekvica?


Raz sušené tekvica, sú možné všetky možnosti dekorácie. Prvá myšlienka prispôsobenia, najjednoduchšia, je vymaľujeme tak, aby sme im dali nečakané farby, ktoré sa zhodujú s dekorom. Čierna na Halloween, zlatá na Vianoce, ružová na dievčenskú tvár ... Radšej používame sprejovú farbu, ktorá vám umožní maľovať každý roh bez poškodenia a bez stopy po štetcoch, pokiaľ si nevyberiete puntíky, pruhy, striekajúcej ... Ďalší nápad? Chvosty maľujeme iba žiarivkou, kovovou alebo trblietavou farbou.


Akonáhle sú tekvica správna farba, môžeme ich ozdobiť prebytkom trblietok, kresliť tváre plsťou alebo štetcom, pridávať kvety, uši, rohy, kamienky, nálepky, do ktorých sú zapojené deti ... a jednorožec tekvicový s plastelínovým rohom riskuje, že sa do dekorácie tých najmenších rozstrekne!