Podrobne

Zázračný recept na viacnásobné použitie v mierke

Zázračný recept na viacnásobné použitie v mierke

Bojujte proti vápencu

Vápenec je všade v dome. Aspoň rýchlo sa hromadí vo všetkých oblastiach vody. Nachádza sa v umývadlách a vodovodných batériách, v domácich spotrebičoch, v sprche a vani v kúpeľni alebo dokonca v mechanizmoch toaliet. A samozrejme to nemá žiadny vplyv na údržbu a životnosť materiálov, na ktorých je založená. Na prekonanie tohto problému objavte zázračný recept vyrobený zo zdravých a prírodných produktov. V dvoch krokoch tri pohyby získate efektívny, ekologický a ekonomický produkt pre domácnosť. Čo viac si môžete vyžiadať?

Zloženie:

Na vytvorenie roztoku inhibítora pre domácu váhu budete potrebovať niekoľko vecí, vrátane:

  • Biely ocot: impozantný vodný kameň rozpúšťa zubný kameň takmer sám. Výhodou je aj dezinfekčný prostriedok, odmasťovač a lesk potravín!
  • Sóda na pečenie: Ďalším magickým produktom v dome je tiež to, že pomáha znižovať obsah vápnika vo vode. Preto je skvelým spojencom na odstraňovanie okovín v kombinácii s bielym octom!
  • Éterické oleje: citrón, mäta pieporná, vyžarovaný eukalyptus, čajovník ... Esenciálne oleje predovšetkým dezodorujú povrchy, ktoré sa majú čistiť. Majú však aj svoje vlastné výhody. Napríklad čajovníkový éterický olej je známy svojimi antimykotickými vlastnosťami. Eukalyptus je známy svojimi antibakteriálnymi a antiseptickými funkciami. citrónová šťava môže byť tiež doplnkom éterických olejov.
  • Sprejová fľaša aby ste ho mohli ľahko nastriekať.

Príprava roztoku proti vápnu

Do nádoby nalejte pohár bieleho octu a pridajte dve polievkové lyžice jedlej sódy. Zmiešajte a pridajte 5 kvapiek na éterický olej. Na prípravu postačuje jeden alebo dva éterické oleje. Keď sa prvky dostanú do kontaktu, roztok môže začať peniť. Prejdite prípravou cez lievik a všetko, čo musíte urobiť, je naliať zmes do fľaše. Doplňte trochou vody, pretrepte a máte prírodný inhibítor domáceho rozsahu! Môžete ho použiť na odstránenie vodného kameňa v kuchyni a v kúpeľni, ale tiež na čistenie a denné žiarenie vašich povrchov.

Buďte opatrní, pretože biely ocot je drsný, môže poškodiť niektoré krehké materiály, ako sú pórovité povrchy zložené z kameňa alebo mramoru.