Články

Drevené hračky pre deti

Drevené hračky pre detiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Otvorená alebo uzavretá drevená hračkárska hruď


Záujem a drevená krabička na hračky, je zrejmé, že máte kus nábytku, v ktorom sa vaše deti naučia odkladať svoje hračky, svoje knihy, svoje oblečenie ... a tak prestanú všetko ležať na podlahe v miestnosti.
V obchode existujú 2 druhy drevené skladovacie kufre odlišné: otvorené drevené hračkya uzavreté truhlice

Ak majú otvorené hrude hračiek veľkú výhodu, že sú 100% bezpečné (nehrozí riziko spadnutia veka kufra na prsty), uzavreté kufre vám umožnia dokonale skryť všetok neporiadok, ktorý obsahujú ...
Všimnite si, že na to, aby sa zabránilo slzám, je veľa hračkárskych škatúľ pre deti navrhnuté so systémom prstov proti stlačeniu (po otvorení sa škatuľa nezatvorí okamžite).

Klasická krabica na hračky alebo na kolieskach?


Ak je klasické drevené hračky sú pomerne veľké a pevné, dnes je na kolieskach namontovaných veľa modelov úložných kufrov:

* V mini verzii, s drevenými kolesami a šnúrkou, aby ju najmladší mohli túlať po dome ako skutočná hračka.
* Vo väčšej verzii so 4 malými kolieskami v každom rohu nábytku, takže ich môžete prenášať zo spálne do obývacej izby alebo do herne v úplnom pokoji!
 

Hračka s uzamykateľnými skrinkami


Príjemnou alternatívou k tradičnej hračkárskej hrudi je verzia so skrinkami a / alebo zásuvkami: drevená hračkárska hruď sa už viac neotvára s vekom, ale na prednej strane posuvnými zásuvkami alebo skrinky (drevené, PVC, textílie atď.).

Zaujímavé riešenie, pretože okrem ponúkania atraktívneho estetického výberu, skrinka na hračky je možné otvoriť bez najmenšieho nebezpečenstva zaseknutia!

Hruď na hračky zo surového alebo maľovaného dreva?


Ak sa rozhodnete kúpiť jeden drevená krabička na hračky pre vaše deti, môžete si ju buď kúpiť:

- Natierané drevo (biele, čierne atď.). Krabica na hračky môže byť obyčajná alebo ozdobená vtipnými potlačami (zvieratá, kvety, piráti atď.) Alebo nápismi, ktoré nasledujú po výzdobe izby vášho dieťaťa.

- V surovom dreve, obvykle borovicovom alebo jedľovom. Výhodou nákupu hračkárskeho boxu v surovom dreve je to, že si ho môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv: natrite ho, vymaľte, pridajte šablóny alebo nálepky. Tvorivá dielňa, ktorá sa týka vášho dieťaťa, takže si sám vytvorí svoju hruď na hračky!

Hračka s originálnym tvarom alebo vzormi


Výrobcovia teraz ponúkajú drevené hračky s originálnymi tvarmi: oblaky, zvieratá atď., Aby oslovili najmladšie a dokonale vyhovujúce detské izby alebo škôlky.

Ak sú vizuálne veľmi atraktívne, mali by ste vedieť, že na rozdiel od tradičných hračkárskych truhlíc, ktoré sa dajú znovu použiť ako vstupná lavica alebo napríklad v hrudi na skladovanie fliaš v obývacej izbe, majú truhly s vtipnými tvarmi snaží sa nájsť svoje miesto inde ako v detskej izbe!