Komentáre

Osem sporákov na skúšobnom stole

Osem sporákov na skúšobnom stoleWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Sporák je základným prvkom kuchyne. Bez toho, žiadne dobré malé jedlá! Existujú modely pre všetky chute a pre všetky rozpočty, od približne 200 EUR. Veľkým trendom je pec z minulých rokov, ktorá spája šarm a výkonnosť minulých rokov. Ale pozor, ceny prudko stúpajú! Aby sme vás našli, výber vlajkových modelov klasifikovaných podľa ich charakteristík.

Najlacnejšie

Mini formát a nízka cena za plynový sporák Proline CPG 554W na predaj výlučne na www.darty.com , Za 149 € má tento model 50-litrovú rúru s ručnou konvekciou a bezpečnosťou termočlánkov, ktorá automaticky zastaví plyn v prípade neočakávaného zhasnutia plameňa. Na strane pečenia rúra používa prirodzený konvekčný systém, ktorý využíva odpory umiestnené na streche a na spodku rúry pri rôznych tepelných výkonoch. Teplo zo dna zaisťuje varenie. Žiarenie zhora umožňuje zlacenie povrchu.

Kameninový riad

Oliger Ponúka kachľovú pec, ktorá ponúka 3 rôzne systémy varenia: na výber je drevená rúra, elektrická rúra a 3 varné dosky. Pri vykurovaní domu tiež zohráva úlohu tradičného kachlí na drevo. Vďaka značke kvality „Flamme Verteé“ má sporák Oliger úžitok zo 40% daňového úveru a 5,5% DPH. Našťastie jeho cena je veľmi vysoká. V skutočnosti to stojí 7 995 EUR za model so všetkými možnosti (vrátane indukčnej varnej dosky).

Zmiešaný sporák

Takzvané „zmiešané“ sporáky všeobecne kombinujú horáky na rúru a plyn s jednou alebo viacerými elektrickými platničkami alebo dokonca s keramickou varnou doskou. Je ideálny pre milovníkov tradičnej kuchyne: elektrická rúra na reguláciu varenia a zmiešaná varná doska, ktorá zaistí, aby všetky malé jedlá boli zabavené alebo dusené! Model Rosières RCM 799 IN nehrdzavejúca oceľ sa zmestí do každej kuchyne. Prakticky, jeho programátor hodín a 120-minútový časovač vypínača vám umožňujú programovať časy varenia. Okrem toho v prípade náhodného zhasnutia plameňa „bezpečnosť plynu“ automaticky preruší prívod plynu.

Najviac dizajn

Smaltované starým spôsobom, sporák Champenois od odborníka Delaubrac zahŕňa 2 svetlé predné svetlá (5 kW), 2 svetlé zadné svetlá (3 kW), brokovú dosku (5,2 kW) a vyhrievanú skrinku (1 kW). Jeho elektrická rúra (celkom 5,5 kW - celkom 3 vykurovacie polohy) alebo plyn (7,5 kW) s termostatickou reguláciou je úplne z nehrdzavejúcej ocele, jej rukoväte a tyče sú z masívnej mosadze (lesklý chróm, matný chróm, lesklá mosadz, lesklá meď a meď) saténový povrch voliteľný). Pokiaľ ide o kachle, je to najlepší z najlepších, s dizajnovým dotykom navyše! Všimnite si, že jeho klavíry na varenie môžu byť vylepšené o možnosti, ako sú: parný sporák, @ auto @ softvér: 21648 wok, teppan yaki, indukčný varič, elektrický fritovací stroj, keramická varná doska ... Tento malý klenot má samozrejme cena: 10 500 € TTC! Rezervované pre nadšencov varenia!

Keramická doska

Je vybavená čiernou platňou vyhrievanou zdola pomocou odporov alebo halogénových žiaroviek. O niekoľko sekúnd je horúco! Keramické varné dosky, ktoré sa ľahko udržiavajú, sa vyznačujú svojou eleganciou a výkonom, pokiaľ ide o varenie. Model EC735E od Gorenje je vybavený multifunkčnou rúrou, bezpečnostným a čistiacim systémom a keramickou varnou doskou. Všetko za 600 EUR vrátane dane.

Kachle sú vybavené dvoma rúrami

Rúry Aga 2 Ako už názov napovedá, je vybavená pekáčom a dusenou pecou, ​​čo poteší milovníkov kvalitnej kuchyne, ktorí si chcú zachovať všetky prírodné príchute jedla. Táto rada má tiež rýchlu dosku a varnú dosku s dvoma izolačnými chrómovými krytmi. 5 500 € je to, čo budete musieť zaplatiť, ak budete mať tento veľmi dekoratívny model vo vašej kuchyni.

Kombinácia ohrevu a varenia

Kuchár Emmanuelle z Wanders umožňuje kombinovať vykurovanie a varenie, buď v statickom alebo v ústrednom kúrení. V tradičnom štýle kuchárov vynikajúcich kuchárov poteší milovníkov dobrého jedla. Všetko varenie je povolené, pričom sálavá doska je „vystrelená“ alebo „dusená“, presnosť a rýchlosť multifunkčnej rúry alebo gastronómia spaľovaná drevom. Od 8 700 EUR.

Indukčný varič

Indukčná doska rozptyľuje teplo, zatiaľ čo zostáva v chlade. Vyžaduje si to použitie osobitných nádob, ktoré sa nazývajú „feromagnetické“. Obmedzujú riziko popálenia, pretože sa ohreje iba plocha taniera a iba pri kontakte s nádobou. Tento indukčný systém je vhodný pre všetky režimy varenia, ale zostáva pomerne drahý. Indukčný varič Scholtes je vybavený 4 platňami, 56-litrovou rúrou a pyrolytickým čistiacim systémom. Je k dispozícii na www.electrostop.com za cenu 870,90 €.