Podrobne

Aby ste vytvorili priestor pre svetlo, vyberte pergolu!

Aby ste vytvorili priestor pre svetlo, vyberte pergolu!

Ako sa vám páčiť na záhrade za každého počasia? Aby sme si vychutnali pôžitok z vonku bez nedostatkov, objavili sme pergolu, ktorá mení všetko: dizajnovú štruktúru, svetlo a ultra odolnú, ktorá chráni pred prvkami bez blokovania svetla. Priblížte pergolu Luminov, vonkajšie usporiadanie, ktoré dodáva terase štýl.

Svetlo na pergole


Pergola, snívate o tom ... za predpokladu, že nezasiahnete dom do tmy pod zámienkou zatienenia terasy. Dobrá správa, výzva je zdvihnutá rukami nadol (alebo slepí!) Od pergoly Luminov. Princíp? Ľahká kovová konštrukcia podporujúca a Laminátová sklenená strecha Securit® priehľadný a pevný. Vďaka tomu prepúšťa pergola do interiéru domu maximum svetla, pričom ponúka odolnú ochranu, ľahko sa udržuje a je úplne vodotesná. Výsledkom je, že si môžete vychutnať terasu bez komplexu aj v daždivom počasí, dobre chránenú pred pergolou, ktorého sklo tlmí hluk. Slnko rany? Znižujeme ich skladané strešné rolety v dvoch krokoch tri pohyby rukou alebo trstinou. Ideálne na lenivý deň alebo na obed v tieni ... alebo jednoducho jednoducho na to, aby ste sa vyhli letnému teplu príliš rýchlo vyhrievaním domu!

Dizajn pre terasu


S jeho elegantná hliníková konštrukcia, pergola Luminov sa prispôsobuje všetkým fasádam. Zároveň diskrétny a moderný, vzdušný a solídny, dodáva domu dizajnovú poznámku, ako aj terasu. A čo by mohlo byť príjemnejšie ako opaľovanie alebo stolovanie pod šírym nebom v elegantnom a praktickom prostredí? Čerešne na pergole, strešné rolety tiež kombinujú výhody. Ich dve doplnkové plochy kombinujú ozdobnú textíliu na viditeľnej strane, a zatemnená tkanina na oblohe. Jednoduché a elegantné preto ľahko zvládnuť prúdy svetla bez kompromisov v štýle!

Čo keby sme personalizovali pergolu?


Je to efektívne, elegantné a prispôsobiteľné: ak zbožňujeme pergolu Luminov od Véranda Gustave Rideau, je to (tiež), pretože bolo navrhnuté verandou pro, aby sa prispôsobilo našim túžbám , Predstavte si, že sú k dispozícii vo všetkých farby laku možno zabudnúť na fasáde ... alebo naopak, uplatniť sa ako silný kus na terase. Čierna pre modernitu, biela pre sladkosť, červená pre dobrú náladu, každý z nich má pergolu! A prečo nie Fasádne žalúzie s motorizovaným mikroperforátom Somfy®, na ochranu a vetranie súčasne? Pokiaľ nie je možné zaskliť celú alebo časť bočných stien pergoly nepriehľadnými alebo priehľadnými stenami, aby sa znížil vietor a zakryli sa výhľady ... Bez toho, aby ste zabudli prispôsobiť krivku radom piatich dokončovacích modelov, alebo pridať LED pásky ktoré premieňajú pergolu na svet z rozprávky za súmraku. Keď vám povieme, že pergola Luminov je prispôsobiteľná, mali by sme radšej povedať, že je šitá na mieru: nakoniec to vyzerá iba ako jej majitelia. Ďalšie fotografie: © Groupe Gustave Rideau