Informácie

Vianočný strom: prírodný alebo umelý?

Vianočný strom: prírodný alebo umelý?

Je ťažké zvoliť si medzi umelým stromom a prírodným stromom ... Životnosť, údržba, ekologický duch alebo 100% recyklovaná, kritériá sú početné a výber je niekedy zložitý. Déco.fr sa snaží predstaviť silné a slabé stránky týchto modelov, aby ste sa zamerali na najlepšiu alternatívu!

Kľúčové kritériá

- Návrh stromu - Čuchový aspekt - Údržba - Po Vianociach

1. Dizajn stromu


Ak existuje jedno kritérium veľkosti, s ktorým si neprekážeme, je to vzhľad stromu! Či už sa vám páči malý, veľký, malý alebo dobre zásobený, ten druhý má všetky podoby, aby vyhovoval všetkým. A ak nám Matka príroda ponúka množstvo možností s prírodnými stromami, umelá verzia je rovnako bohatá na rozmanitosť. Pokiaľ ide o farby alebo veľkosti, umelé stromy znásobujú detaily tak, aby sa prispôsobili želaniam každého, a dokonca vám umožňujú získať „zasnežený“ strom uprostred obývacej izby. 1 bod všade!

2. Čichový aspekt

V zime je vôňa jedľa v lete príchuťou grilovania - sladká vôňa, ktorá je pre niektorých neoddeliteľnou súčasťou tejto sviatočnej sezóny. Preto prirodzene uprednostňujeme skutočný ihličnan, aby si mohol vychutnať túto jedinečnú vôňu, ktorá parfémuje dom. Uvedomte si však, že v súčasnosti existujú vnútorné vône špeciálne navrhnuté na striekanie na umelé stromy. Dômyselný kompromis, ktorý vám umožní znovu objaviť toľko požadovanú čuchovú atmosféru na večer. 2 - 1 pre tím Mother Nature

3. Rozhovor


Kto hovorí, že rastliny často hovoria o každodennej údržbe. Prírodný strom preto núti svojich majiteľov, aby si vybrali miesto pri izbovej teplote, aby ho čo najdlhšie uchovali. Preto sa vyhýbajte umiestneniu prírodného stromu blízko okna alebo radiátora, aby sme predišli zmenám teploty, ktoré podporujú stratu tŕnia. A ak si neželáte vyzdvihnúť tŕne počas celej sviatočnej sezóny, najlepšou možnosťou je umelý strom! Rovnosť ...

4. Po Vianociach


Budová sezóna rýchlo dorazila po období darčekov ... Vzniká otázka jedľa a presnejšie jeho budúceho určenia. Umelé jedľa? Žiadny problém, tento slávnostný doplnok sa dá skladovať s girlandami a inými vianočnými guľami, zatiaľ čo múdro čaká na ďalšiu návštevu slávneho červeného muža. Ale čo prírodné jedle? Aby ste sa vyhli koši, máte k dispozícii niekoľko možností: - Kompost - Palivové drevo - Výsadba stromu Čerpá!