Komentáre

Dajte kuchyni prirodzený štýl za 350 eur

Dajte kuchyni prirodzený štýl za 350 eur

Ak chcete chodiť naboso v tráve alebo sa prechádzať po zbere kvetov z prvej krajiny, nie je pochýb o tom, že vám prírodný štýl vyhovuje. Tento štýl symbolizuje sviežosť a vitalitu a dokonale sa hodí aj k dekorácii kuchyne, v ktorej je prvoradý dobrý humor. Za 350 eur je niekoľko rád, ako do vašej kuchyne priniesť prírodu.

Zelená v hlavnej farbe

Keď hovoríme o prírodnom štýle, prirodzene mi príde na myseľ zelená. V kuchyni oceníte tento odtieň, ktorý prináša vitalitu a pohodu. V Joseph Joseph nájdete veľa kuchynských doplnkov v vitamínovej zelene, ako je kuchynský časovač (19,90 EUR), skladacia doska na krájanie (približne 14 EUR) alebo odkladací priestor na čistiace prostriedky (približne 27 EUR). ).

Nechajte sa inšpirovať rastlinným svetom

Rastlinné vzory sa dobre varia, pretože inšpirujú sviežosť a zdravie. Môžete sa rozhodnúť pre exotický kontakt s hodinami myCocooning, ktoré predstavujú zvinutý banánový list (35 €), a pre viac vidieckej atmosféry si vyberte nálepku Cocobohème ďateliny bridlice (od 18 €). Ak chcete pridať živší nádych, zaveste na strop lampu symbolizujúcu kvetinu, napríklad fialovú lampu Yumelight (69 EUR).

Stavte všetko na bambus

V úplnej primeranosti k prírodnému štýlu je bambus ideálnym materiálom pre kuchyňu, pretože je odolný a ekologický. Vďaka vozíku z bambusu (okolo 150 EUR v Greenweez) môžete uchovávať ovocie a zeleninu. Tento materiál nájdete aj vo vašom kuchynskom riade (5 kuchynských doplnkov za 17 EUR v Sophalys) alebo vo šalátových miskách a miskách s kolekciou Exotic Bamboo od Luminarc (šalátová misa od 13 EUR).