Podrobne

Aké farby má bukolická atmosféra?

Aké farby má bukolická atmosféra?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kvety, sladkosť, sviežosť a farby! Dajte svoj interiér v letnom období ponorením do bukálneho vesmíru plného poézie a romantiky.

Späť k základom

Ak chcete vytvoriť bukolický interiér, ako si budete priať, nechajte prírodu vkročiť do svojho domova. Vsádzajte na zelenú, vo všetkých jej variantoch a odtieňoch: zelená, anízovo zelená, smaragdovo zelená. Spojte ju s bielou, aby ste si pripomenuli čistú stránku prírody, ale tiež s čokoládou alebo hnedou, aby evokovali zem. Teplé farby, ktoré kontrastujú s prvými dvoma. Môžete si tiež osvojiť štýl Liberty, ktorý svojimi malými jemnými kvetmi dodá vášmu dievčaťu veľmi dievčenský nádych. Vyberte si túto tlač pre záclony v obývacej izbe alebo pre vankúše, obliečku v spálni.

Teplé farby prebudia váš interiér

Doprajte slnku farbu! Vyberte si žltý alebo modrý odtieň, ktorý znovu pripomína prírodné prvky, ako je slnko a nebo. Dva teplé odtiene, ktoré vytvoria dynamickú, teplú atmosféru a rozjasnia váš interiér. Vyberte si ich pre záclony, tapety alebo dokonca pre svoje doplnky, ako sú vankúše alebo podlahové rohože. Vyhnite sa však tomuto druhu farieb pre svoju spálňu, najmä žiarivo žltú, ktorá nepodporuje spánok.

Musí mať nálepky

Originálne stromy, ktoré rastú vo vašej kuchyni, bambusy, ktoré zakorenia za ružovými kvetmi, ktoré kvitnú vo vašej izbe, oživia všetky vaše túžby po bukálnom dekorovaní nálepkami.

Dekoratívne predmety a moderné jedlá

Doprajte svojej atmosfére originálnosť a farbu hravým a praktickým doplnkom, ako sú magnety do chladničky v tvare ovocia alebo listov. Pozvite svoju tému na stôl výberom jedál s týmto ohľadom. Vsádzajte na taniere vo žiarivých farbách: tyrkysová, slivková alebo mandľovo zelená. Môžete sa tiež rozhodnúť pre veľmi jarné dekorácie, ktoré vtákom, motýľom alebo dokonca ovocím dávajú pýchu.