Krátko

Dajte New Yorku štýl do obývacej izby za 350 eur

Dajte New Yorku štýl do obývacej izby za 350 eurWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

New York je jedným z tých mýtických miest, ktoré nemusíte navštíviť skôr, ako tam chcete bývať. Manhattan, Brooklyn, Central Park, Socha slobody, toľko vysnívaných miest, ktoré by sme si chceli vziať do kufrov. Vďaka výzdobe môžete cestovať doma a zostať doma, tak prečo nepremieňať svoju obývačku na malý New York? S rozpočtom 350 EUR uvádzame niekoľko tipov, ako dostať mesto New York do svojho domu.

New York na stenách

Ak chcete reprodukovať atmosféru typického bytu v New Yorku, môžete sa baviť premieňaním jednej zo svojich stien pomocou tapety z imitácie popolčeka (32 EUR v Declickdeco) ako v Brooklyne. Druhým riešením je navrhnúť americké mesto umiestnením výškovej mapy zobrazujúcej most v New Yorku, napríklad mosta La Redoute (39 €).

Nábytok v New Yorku

Akonáhle sú steny oblečené, je čas zariadiť si obývaciu izbu. Newyorský štýl je šikovný mix, môžete napríklad kombinovať nábytok v priemyselnom štýle s pohovkou Chesterfield, ktorá skôr odkazuje na útulný štýl. V rovnakom duchu sa rozhodnite pre konferenčný stolík zo surovej ocele a mangového dreva, ako je ten, ktorý ponúka Miliboo (139 EUR), ktorý umiestnite na veľký koberec pre teplú stranu (koberec v New Yorku na Cdiscount, 126,99 EUR).

New York v malých dotykoch

Keď je nábytok konečne nainštalovaný, všetko, čo musíte urobiť, je skrášliť obývaciu izbu spôsobom Big Apple pomocou niekoľkých dobre zvolených doplnkov. Pridajte jeden alebo viac zamatových vankúšov v New Yorku (8,90 EUR na IdHousse) a nájdite budovy Manhattanu s lampou New York Sensitive v Amazone (24,90 EUR).