Komentáre

Ako môžem pridať farbu na toaletu?

Ako môžem pridať farbu na toaletu?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Toalety sú vzhľadom na svoju malú veľkosť veľmi špecifickou súčasťou domu. Dlho sme tam však trávili veľa času, takže musia byť príjemní a útulní! Prinášať dynamickú a sviežu atmosféru, nič ako dotyk farby. Tu je niekoľko tipov na vytvorenie dobrého človeka a na premenu vašej kúpeľne na príjemné a príjemné miesto.

Hravé doplnky

Od klapiek po kotúče toaletného papiera je všetko príslušenstvo ospravedlnením na posypanie farieb na malých rohoch. Môžete si vybrať tému, originálne alebo klasickejšie, a aplikovať ho na steny, na toaletné sedadlo, držiak na toaletný papier ... Odvážte sa používať humor a nečakané, je to miestnosť, v ktorej si môžete dovoliť! Značka Point WC ponúka veľa nápadov a dáva vám k dispozícii dekoračného trénera na vytvorenie toaliet, ktoré vyzerajú ako vy (www.pointwc.com).

Farba vo všetkých jej formách

Farba sa dnes nachádza tam, kde ju neočakávate. Pre fanúšikov high-tech gadgetov sú k dispozícii adaptéry pre kohútiky a klapky s LED diódami, ktoré rozptyľujú farebné svetlo: veľmi praktické pre chodenie tam a späť v noci! Zamyslite sa aj nad umývadlami (v Ambiance Bain, Leroy Merlin…), márnivými jednotkami a lekárničkami, ktoré sú dodávané v desiatich farbách. Nakoniec, aby ste pridali nádych šialenstva, vyberte tapetu s originálnymi vzormi pre jedinečné a ... farebné toalety.