+
Články

Altánok, ideálne prístrešie v záhrade

Altánok, ideálne prístrešie v záhrade

Elegantný prístrešok, to je koncept, ktorý by mohol definovať tŕň. Tento prístrešok s rafinovanou siluetou je skutočnou pozvánkou na jedlo a relaxáciu. Aby ste využili jeho exteriér, nič také ako tieňované miesto. Záhradný nábytok, detský kútik alebo oddychový areál pochopíte, altánok spĺňa mnohé z našich letných túžob, najmä preto, že pre každého existuje niečo. Ak je jeho rám k dispozícii z kujného železa, dreva alebo ocele, hlavnou voľbou je jeho pokrytie. Plátne záclony alebo lezecké rastliny?

Plátno závesy pre štýl stánku

Sofistikovaný duch markízy je v záhrade. Keď je rám pokrytý polyesterovým plátnom, tŕň preberá rafinovaný a elegantný vzduch. A počas tejto doby sme to my, kto sa na vzduchu! Tieto záclony nás trochu chránia pred slnkom, vetrom a dažďom, a tak nám umožňujú stráviť príjemné chvíle vonku a zároveň nás chránia pred horúcim, chladným alebo dažďovým počasím. Pridaním siete proti komárom si s ešte väčším potešením pochutnáte na vynikajúcom jedle alebo si oddýchnete bez obťažovania.

Lezecké rastliny vytvárajú úkryt zelene

Túžite po prírodnom kúzle? Namiesto toho sa rozhodnite pre mrežu, na ktorú bude môcť zeleň vyliezť. Tentoraz sa strom stáva úkrytom tým, že ho pohltí príroda. Virginia liána, jazmínu, plaménka alebo vistérie rýchlo vytvára malý zelený raj, ktorý je všade vo výške, ktorý chráni pred slnkom v lete, a v zime prepúšťa svetlo. Potešenie pre oči, tu je kolíska odvážnej zelene, ktorej vôňa kvetov bude parfémovať vašu záhradu. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“