Články

Ako si prispôsobiť svoj interiér?

Ako si prispôsobiť svoj interiér?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Keď sa usadzujete v novom interiéri, často chcete atmosféru, ktorá sa nám podobá, ale nie vždy je to ľahké. Ak nechcete skončiť s rovnakou výzdobou ako jeho sused alebo priniesť svoj štýl do prenajatého zariadeného interiéru, tu je niekoľko tipov na personalizáciu s nižšími nákladmi.

Ozdobte steny

Aby ste sa cítili ako doma, prvým krokom je obliecť steny tak, aby sa interiér zdal obývaný. Na stenách máte niekoľko možností: plagáty, obrazy, fotografie ... Ak nechcete stenu preraziť, neváhajte a prijmite alternatívne riešenia ako lepidlo na objekty, ktoré nie sú príliš ťažký.

Zmeňte záclony

Ak chcete prispôsobiť svoj interiér, neváhajte hrať s príslušenstvom! Zmeňte záclony tak, aby sa dokonale hodili k vášmu nábytku. Budete mať možnosť vytvoriť koordináciu s pohovkou a vankúšmi. Niekedy jednoducho zmeníte záclony atmosféru miestnosti.

Vyberte inú podlahu

Myslíte si, že podlaha nie je v súlade s vašimi očakávaniami? Príliš chladno? Príliš farebné? Vedzte, že pôdu môžete upravovať jednoduchým a efektívnym spôsobom. Vďaka vinylovým krytinám si môžete zvoliť imitáciu parkiet alebo ešte originálnejšiu podlahu. Väčšinu času budete môcť nainštalovať nový náter na starý.

Vyberte nálepky

Nálepky sú veľmi úsporný a zábavný spôsob, ako si dom prispôsobiť! Môžete ich aplikovať na steny, podlahy, ale aj na nábytok, aby im dal jedinečný štýl. Veľmi ľahko sa inštalujú, nachádzajú sa pre všetky štýly, vo všetkých veľkostiach a najmä za všetky ceny.

Prispôsobte si kuchyňu

V kuchyni zvážte inštaláciu splashbacku, ktorý vyzerá ako vy. Z nehrdzavejúcej ocele, plexiskla alebo dokonca v nálepkách okamžite zmení vzhľad vašej kuchyne. V prípade skrinkových dverí môžete použiť priľnavý papier, ktorý zakrýva fasády, čím získate nový štýl. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“