Komentáre

Hojdacia sieť pre relaxačnú prestávku zvnútra a von

Hojdacia sieť pre relaxačnú prestávku zvnútra a von

Objekt pohodlia a relaxácie, hojdacia sieť, pôvodne zo Strednej Ameriky, už niekoľko rokov dobyla druhú stranu Atlantického oceánu. Prezentácia exotickej základne, ktorá spôsobila revolúciu v dobe nečinnosti a zdriemnutia. Yucatecs a domorodé obyvateľstvo, dlho pred nami, si zdriemli plátno zavesené medzi dvoma kotviacimi bodmi nazývanými „hojdacia sieť“. Odpočívať vo vzduchu chránenom pred hmyzom a zaručovať pre chrbát neprekonateľný komfort: to bola ich motivácia ručným tkaním táto mäkká a pevná sieťovina súčasne. Odvtedy sa presadilo slávne sídlo. Christopher Columbus ho priviedol späť zo svojej dlhej cesty a po storočiach ho nachádzame v našich záhradách, na našich terasách av našich interiéroch. Ak hľadáte hojdaciu sieť, objavte náš výber hojdacích sietí v obchode Deco. Objavte našu prezentáciu v hojdacích sieťach a článok o tom, ako zvoliť svoju hojdaciu sieť?

Plátna pre všetky štýly

Od svojho indiánskeho pôvodu si hojdacia sieť udržiava exotický, veselý a farebný štýl. Jej tradične ručne vyrábaná sieť sa však stále viac diverzifikuje, aby spĺňala všetky očakávania. Po makrele, bavlne alebo nylone tvoria plátno inovatívnejšie materiály, ako je napríklad hodváb padáka, ktorý dáva hojdacej sieti ultraľahkú štruktúru, ktorá sa ľahko prenáša. Pokiaľ ide o štýl, tí, ktorí milujú toto miesto pre svoju tropickú stránku, zaujmú najbežnejší vzhľad v Južnej Amerike: ručne vyrábanú a viacfarebnú hojdaciu sieť. Výber vzdušnej sieťoviny na osvieženie alebo naopak pevné a ako bonus okrasné hranice v brazílskom štýle. Iní, ktorí uprednostňujú jeho praktický a pohodlný aspekt, sa rozhodnú pre hojdaciu sieť v tienistých tónoch s vankúšom a integrovanou vnútornou kapsou, aby si mohli vychutnať chladné letné večery.

Hojdacia sieť, praktické a funkčné sedadlo

Od chvíle, keď tam Yucatecs odpočinul, sa kráľovná relaxácie značne modernizovala, aby ponúkla viac funkcií. Skladacie, stáva sa kočovným. Ako stolička zavesená na podstavci, z trámu alebo zo stropu sa pozýva dovnútra a ponúka letný a zimný kútik odpočinku. Je vybavený bezpečnostným pásom a víta batoľatá. Nakoniec, s podporou, nie je potrebné nájsť dva dostatočne blízke stromy, umiestnime ich tam, kam chceme!

Praktické informácie

Mnoho webových stránok sa špecializuje na predaj hojdacích sietí: Amazonas, lasiesta.com ... Pokiaľ ide o ceny, existuje niečo pre všetky rozpočty: od 25 EUR za jedno plátno až do 250 EUR. Pokiaľ ide o sedaciu sieť, je to 60 €. Všimnite si, že prestížna značka Hästens práve vydala hojdaciu sieť za 194 €, pretože podväzok je tiež luxus!