Podrobne

Integrácia rastlinných vlákien do miestnosti

Integrácia rastlinných vlákien do miestnostiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Rastlinné vlákna stále viac obkladajú podlahy spální. A z dobrého dôvodu sú 100% prírodné, veľmi dekoratívne, odolné a lacné, morské riasy, kokos a sisal kvalitné podlahové krytiny, ktoré ozdobia vaše izby.

Predovšetkým prírodné vlákna

Morské riasy, kokos a sisal vytvárajú veľmi prirodzené podlahové krytiny. V skutočnosti tieto rastlinné vlákna pochádzajú z rastlín, a teda zo surovín. Navyše ich výrobný cyklus vo všeobecnosti vylučuje pridávanie syntetických vlákien, chlóru alebo rozpúšťadiel. Ešte lepšie je, že niektoré rastlinné vlákna sa vyrábajú zo slamy, ananásových vlákien a vlásia!

Morské riasy, veľmi dekoratívne

Morská riasa je úspešné rastlinné vlákno. Pochádza z vodnej rastliny japonského pôvodu a je vyrábaná v skrútenej, spletenej alebo korenistej podobe s odtieňmi od béžovej po okrovú. Veľmi dekoratívny materiál, ktorého farby sa v priebehu rokov menia. Čo dodá vašej izbe veľa kúzla. Veľmi tvrdé vlákno svojou textúrou nebude mať morská tráva v prvých dňoch pre vaše bosé nohy veľmi pohodlné. Časom však zmäkčuje a zároveň si zachováva svoje prirodzené teplo. Ďalšia kvalita, je nepremokavá vďaka pridaniu vrstvy latexu.

Kokos, veľmi odolný

Kokos je veľmi odolné rastlinné vlákno z kôry slávneho kokosu. Kokosové podlahové krytiny sú pletené, tkané alebo rybie kosti. Ich farby sú rôzne, od svetlo béžovej po tmavohnedú. Medzi vlastnosti kokosových orechov patria jeho fonetické a tepelné izolačné vlastnosti. Ale aj jeho schopnosť loviť baktérie. Dva základné aktíva do miestnosti, ako je spálňa. Jediná nevýhoda, zatiaľ čo prvá vrstva povlaku je vyrobená zo 100% prírodného kokosového oleja, spodná vrstva je vyrobená z chemických prísad ...

Sisal, veľmi elegantný

Sisal pochádza z rastlín v Južnej Amerike. Prírodný lesk, sisal sa predáva farbený, tkaný, korenený, očkovaný alebo pletený. Elegancia, flexibilita a mäkkosť sú výsledkom veľmi tesného tkania: šťastie pre chodidlá! Sisal je tiež veľmi estetický, pretože je dostupný v odtieňoch ako ecru, lieskových orechov, modrá, čokoláda, striebro. Sisal je známe, že izby dávajú elegantný štýl. Jediná nevýhoda, jej krehkosť. Preto vám odporúčame aplikovať hydroizolačný výrobok. * V závislosti od cien účtovaných v obchode alebo na internete Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“