+
Informácie

Toaletný stolík, ikonický kus nábytku pre dievčatá

Toaletný stolík, ikonický kus nábytku pre dievčatá

Parfumy, rozčesávanie vlasov, líčenie, obliekanie, pozeranie sa na seba: ženy to dokážu! Zvláštnosť, ktorá im priniesla exkluzivitu kusu nábytku, toaletného stolíka. Späť na tento základný nábytok pre dievčatá, dospievajúcich a ženy, od jeho vzniku až po súčasnosť.

Feminizácia až po nábytok

Pôvod toaletných stolíkov siaha do začiatku 20. storočia, ale kúpeľňový nábytok, ktorý inšpiroval tento veľmi ženský model, existoval už pred niekoľkými storočiami. V 17. storočí sme začali používať termín „záchod“ na označenie rohu krásy žien. Kus nábytku pozostávajúci zo zrkadla na stojane a stola, na ktorom majú všetky toaletné doplnky: šperky, fľaše, hrebene.

Toaletný stolík pre všetky vekové kategórie a štýly

Dnes je to skutočne kus nábytku ako celku, vrátane integrovaného zrkadla, ktoré je niekedy orámované LED svetlami a zásuvkami na ukladanie náhrdelníkov, parfumov a make-upu. Teraz však ženy nie sú jediné, ktoré majú svojho kaderníka. Prijali ho aj dospievajúce dievčatá a mladé dievčatá. To podnietilo dizajnérov, aby odmietli tento kus nábytku vo všetkých štýloch a pre všetky vkusy: dievčenské, barokové, autentické drevo, dizajn, exotické ... Každý tak môže nájsť šťastie! Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“