Komentáre

Inteligentné úložisko v kúpeľni

Inteligentné úložisko v kúpeľni

Doprajte si kúpeľ alebo sprchu, vyčistite si zuby, oholte sa, doplňte a niekedy dokonca umyte a vysušte bielizeň: kúpeľňa je malý multifunkčný priestor, v ktorom je nevyhnutné používať diskrétne, praktické a dobre sa hodí. Pretože každé ráno a každý večer trávime dlhú dobu v kúpeľni, je dôležité, aby bolo toto miesto, napriek svojej malej veľkosti, príjemné na bývanie. Povedzme, že upratovaná kúpeľňa je pohodlnejšia! Priblížte základné úložisko druhej obľúbenej francúzskej časti.

Úložný priestor pod umývadlom a za zrkadlom

Či už sa obliekate do práce, alebo po večeri čistíte zuby, nie je nič praktickejšie, ako mať vaše kozmetické výrobky, zubnú kefku alebo doplnky na holenie. po ruke. Ich ideálne uloženie je preto pod a nad umývadlom, s poličkou jednej alebo dvoch políc pod umývadlom, zatiaľ čo zrkadlo nad umývadlom diskrétne zakrýva mini skrinku na drobné doplnky. V kúpeľni, ktorú chcete renovovať, je lepšie vybaviť si kus nábytku, ktorý sa predáva ako blok špeciálne navrhnutý pre toto usporiadanie.

Skladovanie práčovne

Ak chcete ukladať uteráky bez narušenia priestoru, je dobré si vziať niekoľko nápadov, že sú umiestnené vysoko v stenách kociek, v policiach alebo skrinkách viac či menej vysoko, otvorené alebo zatvorené podľa vkusu a miesta. k dispozícii, alebo v kufri ako lavička. Bez toho, aby sme zabudli na to, že kúpeľňa je pre veľké množstvo miestnosť, v ktorej myjeme a kde sušíme oblečenie. Pokiaľ ide o špinavé prádlo, skladuje sa v nádobách, pokiaľ možno nepriehľadných, takže tento neporiadok je diskrétny. Niektoré sú dokonca v tvare práčky, pre dekoratívnejšiu a zábavnejšiu stránku. Môžete sa tiež rozhodnúť pre koše, ale v tomto prípade je lepšie nechať ich zmiznúť vizuálne: vysoko nad policami alebo vnútri skrinky.

Ukladanie v oblasti sprchy a vane

Okrem držiakov šampónov, ktoré visia v sprche, sa umývací priestor môže stať výhodou pri skladovaní, keď máte vaňu. V skutočnosti je potom možné investovať do steny nástennej police, aby ste zlikvidovali nejaké kozmetické výrobky alebo osušky. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“