Články

Vytvorte mezanín, aby ste ušetrili miesto

Vytvorte mezanín, aby ste ušetrili miestoWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Či už žijete v štúdiu alebo v podkroví, mezanín prináša na povrch skutočný priestor navyše. Mezzanine skutočne predstavuje vysoký priestor, ktorý funguje ako ďalšia miestnosť, bez toho, aby bol plnohodnotnou podlahou. Objavte naše tipy na vývoj mezanínu.

Umelý mezanín

Najskôr vedzte, že ak nemáte mezanín, môžete si ho úplne vytvoriť umelo. Ideálne na úsporu miesta v štúdiu. Na mezanine nájdete postele, ktoré umožňujú uvoľniť priestor na podlahe. Posteľte posteľ do rohu miestnosti a usporiadajte vysoký priestor ako spálňu pridaním police pripevnenej k stene, aby ste umiestnili lampu a pár kníh.

Spálňa v meziposchodí

Mezanín je ideálny na vytvorenie veľmi chladiacej spálne. Zdá sa, že vaša posteľ je zastrčená vo výklenku a poskytne určité súkromie za predpokladu, že je mezanín zatvorený. Ak to tak nie je, zvážte izoláciu postele od miestnosti, ktorú poskytuje mezanín. Na tento účel môžete použiť obrazovku alebo japonské panely.

Kancelária v meziposchodí

Ak si neželáte inštalovať kanceláriu v obývacej izbe, bude mezanín ideálny. Umožní vám to využívať určitú intimitu a zároveň byť v blízkosti zvyšku obyvateľov domu. A získate ticho, na ktoré sa musíte zamerať.

Salónik v mezipatre

Prečo umiestniť svoju obývaciu izbu do meziposchodia? Táto miestnosť bude ideálna na vytvorenie veľmi pohodlného televízneho rohu. Nainštalujte lavice a veľa vankúšov pre atmosféru kokonovania.

Herňa v meziposchodí

A nakoniec, ak máte deti, neváhajte a urobte im radosť z používania tohto priestoru ako herne. Svoje hračky si budú môcť bez obáv šíriť. Dajte pozor, aby ste zabezpečili schodisko, ktoré vám umožní dostať sa tam, ako aj zábradlie mezanínu, ak nemáte priečku. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“