Krátko

Vorwerk revolucionizuje robotov pomocou Thermomix

Vorwerk revolucionizuje robotov pomocou Thermomix

Už 50 rokov ponúka značka Vorwerk Francúzom robot, ktorý robí všetkým milovníkom jedla sen. Návrat k úspechu, ktorý zmenil prípravu jedla.

Začiatky Thermomixu

Nemecká skupina Vorwerk ponúkla vo Francúzsku po prvýkrát vo Francúzsku robot VKM 5, ktorý spojil štyri zariadenia a sedem funkcií: miešanie, miesenie, rezanie, strúhanie, drvenie, miešanie a stláčanie štiav. citrusov. V 70. rokoch 20. storočia bola Thermomix ďalej obohatená, aby sa stala skutočnou „kuchyňou typu všetko v jednom“, ktorá zahŕňala varenie. V 90. rokoch 20. storočia Thermomix zmenil svoj vzhľad s TM 3000 a veľmi modernými líniami. Od roku 1982 sa roboty predávajú na domácej výstave. Čo sa týka technickej stránky, inovácie neustále rastú. V 2000-tych rokoch vedela Thermomix, ako robiť takmer všetko: spätný smer, pomalšie otáčky, tichý a opotrebiteľný motor, miešanie malých množstiev, hmotnosť od 5 g do 5 g…

Thermomix dnes

Dnes predstavuje Thermomix dokonalý kuchynský robot s najmenej 14 funkciami. Ale aby ste mu ponúkli tohto robota, nemusíte chodiť do obchodu alebo hľadať sieť, pretože sa predáva iba doma. To je prenášať rady a tipy z jedného kuchára na druhého a ukázať budúcemu kupujúcemu plný rozsah funkčnosti robota. Preto budete mať úžitok zo skutočnej demonštrácie, ktorá vám umožní vybrať si. Thermomix tak vytvára skutočnú komunitu milovníkov potravín okolo produktu. Po zakúpení budete mať prístup ku kulinárskym ochutnávkam, kuchárskym dielňam, ale aj k oblasti online receptov, špecializovaného časopisu a špecializovaných kníh o receptoch. Ale ak vám predmet vašich túžob umožní ušetriť peniaze tým, že si pripravíte svoje domáce jedlá, ušetríte miesto použitím iba jedného zariadenia a ušetríte čas zjednodušením prípravy jedál, budete potrebovať všetko Podobne zaplatíte 969 EUR, aby ste ju ponúkli.