Podrobne

Video: moderné kvetináče a kvetináče

Video: moderné kvetináče a kvetináčeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kvety a revegetáciu záhrady často kladieme na kvetináče a kvetináče, ktoré určite dávajú štýl zvonku. Nezabudnite tiež vybrať hrnce podľa vášho štýlu. Dizajn, tradičný alebo zotavený, čo bude tvoje?

Tradičné kvetináče

Tento typ pohára je predovšetkým príbeh remeselnej výroby! Ceníme si takmer jedinečné čaro terakotových kvetináčov. Podľa vášho štýlu nájdete modely inšpirované starožitnosťami s veľmi prepracovanými tvarmi alebo naopak súčasné modely s dizajnovými líniami a trendovými farbami.

Dizajnové kvetináče

Ak pre vás, kvetináče by mali pôsobiť ako záhradné sochy a potom staviť na dizajnový kvetináč. Nájdete tu modely s originálnymi líniami a veľmi prepracované a iné střízlivejšie, ktoré sú inšpirované napríklad tendenčnými vedľajšími materiálmi s konkrétnymi efektovými kvetináčmi.

Získané kvetináče

A keďže kvety môžeme zasadiť aj do improvizovaných kvetináčov, objavíte originálne kontajnery pre neobvyklú záhradu. Budete môcť nainštalovať svoje rastliny do vedier, plechoviek s farbami alebo dokonca do trakov na opätovné použitie starých predmetov. Objavte hrnce a kvetináče vo videu.