Krátko

Rowenta Naturalis Test: Krása a zviera

Rowenta Naturalis Test: Krása a zvieraWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Akonáhle to nie je zvykom, konečne som mal právo testovať produkt súvisiaci s kozmetikou. "Râââââ" (uspokojenie hrkálky). Niekto konečne počul môj tichý prosbu za túto očividnú nespravodlivosť. Prečo mi nikdy neponúkame sušič vlasov, žehličky alebo epilátory, keď to robím, a preto sa dôrazne neodporúča odstraňovanie chĺpkov vafle? Prečo? Oprava nespravodlivosti sa preto uskutočnila vďaka Rowenty, ktorá ma poverila svojím úplne novým zariadením určeným na výrobu domácej kozmetiky, Naturalis. Tento test mi stále spôsobuje spálenie, pretože pred niekoľkými mesiacmi som nevedel, čo sa používa pre oblasť očí (pretože viem, že je to vlastne oblasť očí).
Preto začíname z ďalekej výšky, aby sme boli vysoko: vyrábajte vlastné kozmetické výrobky. Úroveň rizika, takže som bol trochu znepokojený. Je to, akoby sme požiadali amatérskeho futbalového klubu Bergues o účasť na Euro 2012. Ako by však druhý povedal: „Je to veľmi nebezpečné, ale stále to urobím“. Ak chcete zistiť, čo presne môže byť v krabici pri kúpe produktu Naturalis, pozývam vás na pozeranie videa, ktoré som vyrobil: Teraz, keď ste videli (dúfam), poďme na dojmy a test na správne povedané.

Hľadanie ingrediencií

Aj keď vám Rowenta vďaka svojej štartovacej súprave uľahčí prácu, vedzte, že ide iba o kvapku prísad do oceánu, ktoré budete potrebovať. Najprv som chcel vyskúšať dva recepty, ale po začatí výskumu v organickom supermarkete, neekologickom supermarkete a farmácii, organickom a nie organickom, som sa nakoniec vzdal hľadania pátrania po vzácnych vtákoch, to znamená rastlinný glycerín potrebný na výrobu čistiaceho mlieka. Pozorovanie je jasné a vyzývam vás, aby ste dodržiavali tieto pravidlá, ak začnete s domácou kozmetikou: na webe budete kupovať a premýšľať o nákupoch, ktoré urobíte. Za normálnych okolností chápem, že premýšľajúce činy a kozmetika sa nemiešajú dobre, ale vzhľadom na cenu prísad potrebných na výrobu kozmetických výrobkov sa vyhýbame hádzaniu na čokoľvek, čo dobre vonia, pretože ceny sa rovnajú výzvy. Začneme preto mäkko s vôňou a výrobkami, ktoré radi používame v priemyselnej kozmetike, a používame ich na niekoľko ošetrení, aby sme dosiahli minimálny zisk. Zdá sa, že chyba začiatočníka investuje do príliš veľkého množstva ingrediencií.

Test na tekuté mydlo doma

Ako som už povedal, môj dvojitý test sa stal jednoduchým testom na nedostatok prísad. Zameral som sa teda na tekuté mydlo na báze mydla Marseille, sladkého mandľového oleja a ylang-ylangovej esencie. Video test je k dispozícii hneď pod:

Dobré body

Skutočným dobrým bodom tohto stroja je, že akonáhle sa získajú ingrediencie, nie je nič jednoduchšie. Vaša manipulácia spočíva iba v vložení správnych dávok do nádrže, ktorá je prístupná pre všetkých, dokonca aj pre osoby s dvoma ľavými rukami. Vďaka receptom nie je potrebné robiť žiadne vedecké výpočty ani chemickú preformulovanie. Postupujeme podľa pokynov a zariadenie urobí zvyšok. Používajú ju dokonca aj traumatizovaní študenti chémie ako ja. Ďalšou výhodou je vybavenie špeciálne určené pre domácu kozmetiku. Nebudeme pohladiť rôznymi nádobami, kuchynskou linkou alebo kvetináčmi, ktoré skončí v koši. Pretože navyše má spotrebič čistiaci program (nehovoril by som o samočistení, pretože program pozostáva z ohrievania spotrebiča vodou a umývacou kvapalinou v nádrži), údržba je ľahké a kuchyňa alebo kúpeľňa zostanú čisté.

Čierne bodky

Pri chybách som bol trochu dezorientovaný pri spustení zariadenia, pretože tlačidlo sa rozsvietilo, ale tak slabé, že ho pri plnom svetle nevidíme. Najprv som si preto myslel, že zariadenie nefunguje, takže na tlačidlách malo byť viac svetla. Ako vidíte z videa, na konci programu som mal problémy so zdvihnutím krytu, nepochybne kvôli teplu, ktoré vytvorilo efekt prísavky. Nakoniec sa posledný negatívny bod týka určitých receptov uvedených v brožúre. Napríklad máme krásnu pleťovú masku na tvár, ktorej množstvo je 230 ml, čo je na okamžité použitie, pretože neobsahuje konzervačné látky. Pokiaľ do svojho domu nepozvete 40 priateľiek na kozmetický večer, veľká časť masky tak skončí v koši (čo je zločin lesnej majestátnosti vzhľadom na cenu ingrediencií). Iné recepty sú, bohužiaľ, v rovnakom scenári a keďže sa príliš neodvažujeme (aspoň sa príliš neodvážim) modifikovať dávky tak, aby sme dospeli k relevantnému množstvu, tieto recepty odložíme.

Rozsudok

Ak vezmete do úvahy počiatočnú investíciu 200 EUR (bez započítania prísad), musíte si byť istí, že toto zariadenie používate pravidelne. Podľa môjho názoru sa bude s budúcimi používateľmi systému Naturalis hrať všetko: ak Rowenta uspeje v stávke pravidelne ponúkať nové recepty na internete, animovať a podporovať komunitu okolo tohto zariadenia, je nepochybne veľký úspech na kľúč. Vzhľadom na to, že na internete už existuje veľké množstvo stúpencov domácej kozmetiky, myslím si, že polovica cesty sa deje, presvedčiť a rozmaznávať túto populáciu. Naturalis, Rowenta, 199 EUR