Informácie

Tri nápady prebudiť bielu stenu farbou

Tri nápady prebudiť bielu stenu farbou

Ak vás pretečenie bielych namaľovaných stien priviedlo k všeobecnému nasýteniu, je čas sa opovažovať za farbu, či už je honosnú, sviežu alebo mäkkú. Medzi dostupnými možnosťami sú tri skvelé nápady. Alebo ako dodávať energiu a osvetľovať vaše fasády bez toho, aby ste museli maľovať interiér zhora nadol.

Maľujte svoje dvere farebne

Biele steny, v ktorých sú zabudované, sú zabudnuté. A napriek tomu, že im venujú malú pozornosť, môžu sa zmeniť na skutočné ozdobné podpery. Červené dvere v popovom interiéri, modré v prímorskom prostredí alebo atmosfére s tupým nádychom pre klasickejší alebo romantickejší štýl: jedná sa o dvere, ktoré vyskočia zo steny a do miestnosti prinesú malý objem bez veľkého úsilia. A aby ste tieto otvory ešte viac zdôraznili, stačí namaľovať ich rám. Čo ak vaše dvere vidia aj život vo farbe?

Používajte farebné škvrny

Ďalším riešením na rozjasnenie stien bez toho, aby by ste ich museli úplne natrieť, je vsádzať na farebné dosky. S dobre umiestnenými pevnými látkami je skutočne jednoduché okoreniť priestor jedným alebo dvoma vitamínovými dotykmi. Na starom krbe, za knihami umiestnenými na polici, v prázdnom priestore medzi dvoma stenami: tu je všetko dovolené, pokiaľ to umožňuje výhľad.

Hrajte na kapelách a prechodoch

Nápad? Maľujte niekoľko farebných prúžkov rôznych veľkostí na stenu alebo na výklenok, čím vytvoríte pohyb v dekore. Predtým, ako začnete konať, nezabudnite určiť požadovanú šírku pásov a ich farbu s vedomím, že ideálne pre ďalšie prerušovanie stien je stávka na gradient farieb. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“