Komentáre

Predbežný test odstredenia Philips

Predbežný test odstredenia Philips

Využívame prestávku v priaznivom počasí uprostred tejto šedivosti, aby sme si uvedomili, že je leto a vtedy by sme mali jesť a piť zdravo. Predstavujem si paniku v redakciách dámskych časopisov, ktoré sa pýtajú, ako sa zmestia články „Plavky leto 2012“ a „Ako schudnúť pred letom“, keď je 18 ° C. Toto všetko hovorí, že tento článok o odstredivkách sa naozaj nedostane do perspektívy, pokiaľ ste sa nerozhodli prísne dodržiavať zásadu 15 druhov ovocia a zeleniny denne alebo aby ste sa transformovali na zajačika bez zubov, ktorý by ocenil iba mrkva v tekutine (a prečo by nemala existovať ako prvá?) Pokúsme sa vás ešte predniesť, aj keď snívate viac horúcej čokolády ako osviežujúci koktail plný vitamínov.

Pohár bol v jablku

Ako sa dá povedať, že sa odstredivka odlišuje od inej odstredivky. Aha! Vážne ste si mysleli, že ma budete mať s takou otázkou? Predstavte si, že som si položil rovnakú otázku, a preto som porovnal svoju odstredivku Philips, ktorá je súčasťou môjho multifunkčného robota, s novou odstredivkou Philips Avance Collection, HR 1869.


Vpravo, Avance odstredivka a ľavý robot Philips s odstredivkou.

Pokiaľ ide o priestor, venujem pozornosť svojmu multifunkčnému robotovi, ktorý má na svojom robote odstredivku, ktorej sa priestor vyhýba, pretože odstredivka je vždy impozantným objektom, ktorého funkcia zostáva obmedzená. Spoločnosť Philips argumentuje otvorom XXL, aby sa vyhla rezaniu ovocia a zeleniny pred ich odovzdaním do odstredivky. Dnes majú odstredivky takmer všetky otvory typu XXL a v oboch prípadoch som musel jablko nakrájať na štyri.


Rozdelené na polovicu, jablká uviazli.

Rovnaké pozorovanie s odkvapkávaním, mal som rovnaký výsledok pre dve odstredivky a vždy existuje kvapka, ktorú nemožno zastaviť, mali by sme to v skutočnosti nazvať takmer odkvapkávaním. Výsledok úrovne nevýhody, vizuálny je konečný. S odstredivkou Philips Avance Centrifuge môžete použiť dodávaný džbán, ktorý udrží penu. Takže na jednej strane máme reprezentatívne sklo a na druhej strane sklo s veľmi nepríjemnou penou v ústach. Aj farba Avance je odlišná a chutnejšia. Ak chutím, pretože nenávidím jablkovú šťavu, povedal by som, že to nie je dobré, ale s Advance je to stále lepšie.


Robot vždy vpravo, Advance a naľavo.

Buničina, zostane dole

Skutočnou inováciou tejto novej odstredivky je rýchlo čistiteľný filter. Každý, kto niekedy použil odšťavovač, vie, koľko vyčistenia tohto stroja spôsobí, že chcete skôr zavraždiť než čerstvú šťavu. Spoločnosť Philips si myslí, že tento problém vyriešila vďaka svojmu filtru, ktorý bráni prilepeniu buničiny. Máme tiež zaujímavú zbernú nádrž, pretože je dostatočne široká, aby sa dala ľahko čistiť. Všetky odnímateľné prvky sú navyše vhodné do umývačky riadu. Čistenie odstredivky sa preto stáva takmer detskou hrou (okrem toho budú deti požiadané, aby to urobili za tieto dobré šťavy).


Vpravo, vľavo, vždy to isté.

Počas načasovania som preto vyčistil dva filtre svojich odstrediviek. Prvýkrát som dal 1 min 45, zatiaľ čo druhý bol úplne čistý po 52 sekundách. Takže nastal pokrok, aj keď sa teším na odstredivku, ktorá sa samočistí, aby nás už viac neospravedlňovala: „Nie, žiadna čerstvá šťava, potom, čo musíte vyčistiť všetko!“


Pred čistením (samozrejme)

Rozsudok

Napriek jej nepopierateľnému výkonu zistím, že sme ešte nevyriešili všetky obavy z odstredivky, to znamená jej veľkosť pre zníženú funkciu a jej umytie po použití (aj keď je to nepopierateľne lepšie). A keďže som sa ešte neplánoval zmeniť na bezzubého králika, zistil som, že cena 150 EUR je v porovnaní s mojou spotrebou šťavy, najmä jabĺk, ktorá sa mi nepáči, podstatná. Nakoniec, videotest, ktorý ukazuje, ako veľmi som aplikovaný a nevyhnutný pre svet. Odstredivka Philips, Avance Collection, HR 1869, 700 W, 150 €