+
Informácie

Prúžky Bayadère rozjasňujú dekor!

Prúžky Bayadère rozjasňujú dekor!

Táto viacfarebná pruhovaná tlač rozjasní váš interiér tento rok v lete! Veselý a teplý so svojimi žiariacimi farbami sa zálievka Bayadère pozýva na vaše záclony, posteľnú bielizeň a dokonca aj na tapetu.

Povedal si bayadère?

Predtým bol "bayadère" určený pre posvätných tanečníkov Indie a potom bol použitý na pomenovanie textílií s jasnými pruhmi, ktoré nosili. Iba látky s nepravidelnými pruhmi a kontrastnými farbami sa môžu kvalifikovať ako Bayadère.

Grafický duch

Ak chcete veselosť, farby pre váš domov, sladký domov, zaujmite postoj Bayadère! Vďaka prekvapivým viacfarebným prúžkom a grafickému efektu je táto tlač istou voľbou pre rozjasnenie vašich obytných priestorov, ale aj exteriérov. Na terase alebo balkóne si vyberte tento vzor pre vankúše, napríklad pre vaše uteráky.

Urobte si vitamínový liek v štýle bayadère

Veľmi módne na záclony, posteľnú bielizeň a posteľnú bielizeň, látka bayadère sa pozýva všade a prebudí váš dekor. Smutná chodba? Umiestnite tapetu v štýle Bayadère v čerstvých, dynamických odtieňoch, aby ste osvetlili tento priestor, ktorý uľaví pri mihnutí oka. Vďaka svojmu veľmi modernému duchu je v spálňach veľmi obľúbený aj bayadère. Niekoľko prúžkov tapiet pripevnených za čelo postele okamžite dodá vášmu útulnému hniezdu peklo a osobnosť.