Podrobne

Recyklujte svoje letné girlandy a zapáľte nový školský rok

Recyklujte svoje letné girlandy a zapáľte nový školský rok

Tento rok v lete sú girlandami nespornými hviezdami záhrady! A počkajte, až budúci rok, budú v obývacej izbe nainštalované lanká na osvetlenie začiatku školského roka. Tu sú naše tipy na opätovné použitie girlandy.

Letné girlandy

Vo vašej záhrade alebo na terase vám LED girlandy dodajú letným večerom skutočnú atmosféru. Vo vašich rastlinách alebo na jedálenskom stole sú ich malé svetlá veľmi sviatočné a bolo by škoda ich dať do skriniek až do budúceho roka, takže ich recyklujeme!

Ako ich znovu použiť?

Aby sme vo vašej obývačke využili rozprávkové svetlá, máme radi vonku! Môžete ich napríklad použiť na bežci stolov na večere, vo dverách, nad pohovkou alebo na trošku smutného kusu nábytku. Ak chcete niečo originálnejšie, dajte girlandu do veľkej priehľadnej vázy a vytvorte ľahký hrniec. Môžete pridať niekoľko peria alebo bavlny, aby ste získali rozptýlenejší vzhľad. Vaša váza môže byť nainštalovaná v strede stola alebo na kus nábytku. Nemáš girlandy? Je stále čas si ho kúpiť! Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“