Články

Video: hady držte ďalej od záhrady

Video: hady držte ďalej od záhradyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Teplo sa vracia a budete stále viac chodiť po svojej záhrade. Či už okolo bazéna alebo pod prírodnou pergolou, môžete naraziť na hada, zmije alebo jednoduchú orvetu. Aj keď situácia nemusí byť nevyhnutne nebezpečná, určite sa budete chcieť týchto odpudivých plazov zbaviť. Karine, špecialistka v tejto oblasti, vám ponúka dve riešenia, ako zabrániť kríženiu hadov vo vašej záhrade. Postupujte podľa jeho pokynov na videu!

Pozrite si video

Tekutý repelent

Kvapalný repelent sa skladá z 20 cm širokej bariéry okolo citlivých miest: garáž, bazén, kôlňa, detský vzduch na hranie atď. Produkt pôsobí na senzorický systém hada. Zviera utečie hneď, ako sa ho dotklo. Tento ochranný pás odrazí všetky plazy, ktoré môžu preniknúť do vašich priestorov. Upozorňujeme, že repelent nepoškodzuje ľudské zdravie alebo zdravie domácich miláčikov! Pre vašu informáciu vám 1 l umožňuje vytvoriť lineárnu bariéru približne 100 m. Tento produkt existuje aj v 10 l plechovke.

Granule

Granule musia byť rozptýlené za behu a vytvárať bariéru ako tekutý repelent. Sú úplne prirodzené a bezpečné. Takže ich môžete bez problémov zvládnuť rukami. Ich zápach je veľmi nepríjemný pre hada, ktorý po kontakte s granulami uniká z oblasti. Okrem toho sú dlhodobo odolné voči poveternostným podmienkam. Týmto hrncom s hmotnosťou 1 kg môžete chrániť plochu od 100 do 150 m². Tento produkt existuje aj v nádobe s hmotnosťou 5 kg. Teraz máte k dispozícii dve účinné riešenia, aby ste zabránili hadom vzdialiť sa od záhrady. Vďaka nim môžete naplno využiť svoj priestor bez toho, aby ste museli prehliadať každý roh. Na druhej strane neváhajte kontaktovať spoločnosť na odstránenie potkanov v prípade, že sa problém zvýši.