Podrobne

Tabuľky pre exteriér domu

Tabuľky pre exteriér domu

Maliarka Johanne Cinier ponúka obrazy určené na výzdobu exteriéru domu, ktoré môžu zostať vonku po celý rok. Vysvetľuje nám tento koncept.

V akom materiáli je podpora týchto vonkajších obrazov?

Je to podpora z rekonštituovaného kameňa. Je to hniloba-odolná a prírodná podpora, ktorá umožňuje maľovanie ako na plátne. Okrem toho, pretože podpora je pevná, umožňuje mi to vystaviť váhu náteru riziku deformácie. Na maľovanie používam prírodné pigmenty. Po dokončení maľovania opravím farby morským lakom, aký sa používa pre lode. Nakoniec maľba odoláva všetkým nepriaznivým počasiam: dážď, vietor, mráz, sneh, UV ...

Aký štýl maľujete?

Maľujem abstraktné a farebné, živé a veľkorysé, s veľkými gestami a postriekaním. Páči sa mi, že moje obrazy vynikajú v rastlinnom vesmíre alebo na terase s neutrálnymi farbami. Pre milovníkov střízlivejšej dekorácie tiež ponúkam obrazy v reliéfoch, farbách kameňa, s prácou na materiáli a nie na farbe.

Existujú tieto vonkajšie maľby v niekoľkých formátoch?

Je to jedinečný formát 130 x 80, ktorý je možné umiestniť v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Formáty však dokážem vyrobiť dva alebo trikrát väčšie zostavením niekoľkých podpôr vedľa seba. Každá tabuľka váži 18 kg.

Ako tieto obrazy pripevníte na vonkajšiu stenu?

Rozvádzače majú v hmote integrované spojovacie prvky z nehrdzavejúcej ocele. Stačí pripevniť háčiky k stene a bezpečne a natrvalo zavesiť dosku.

Ako je udržiavaná vonkajšia maľba?

Sotva potrebuje údržbu. Ak sa v priebehu niekoľkých mesiacov usadil prach, môžete ho oprášiť a dokonca ho vyčistiť vodou. Každé dva alebo tri roky môžete tiež vyžehliť lak, aby ste oživili farby. Všetko záleží na tom, kde sa obraz nachádza, či je veľmi vystavený poveternostným podmienkam alebo nie.

Ako si vybrať svoj vonkajší obraz?

Ľudia môžu vidieť moju prácu na mojich webových stránkach a zvoliť si štýl, ktorý sa im páči. Potom mi zavolajú a povedia mi, aký štýl majú radi a aké farby chcú. Navrhujem im návrh s náčrtom. Po validácii vyrobím stôl, ktorý bude plne prispôsobený požiadavke zákazníka.

Aké sú termíny a cena za kúpu vonkajšej maľby?

Po validácii náčrtu to trvá 4 až 5 týždňov, pretože pre kameň je čas na schnutie. Cena každého obrazu je 2 500 EUR vrátane dane. Obrazy sú dostupné vo Francúzsku av zahraničí, podľa odhadu, v špecifickom obale. Ak sa chcete dozvedieť viac: www.tableau-deco-exterieur.com