Krátko

Video: vytvorte tabuľku rastlín

Video: vytvorte tabuľku rastlínWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pozývanie prírody do domu, aby ste sa cítili zvnútra i von, je trendy! Prečo to neurobiť s rastlinným stolom? Namiesto toho, aby ste si vybrali jednu z políc obchodu, vám ju ponúkajú doma. Urobte pôdu pre zábavný a prírodný workshop, ktorý poteší vaše deti.

Pozrite si video:

úroveň: prostriedky Čas dokončenia: 30 minút Orientačné náklady: 30 € Potrebné materiály: dekoratívna krabica na topánky + kartónový rám + sphagnum + 5 kovových kvetináčov + 5 malých zelených rastlín (nertera, helxín, brečtan, peperomia…)

Kroky:

- Sledujte obrys hrnca na zadnej strane dekoratívnej škatule - Vystrihnite značku nakreslenú pomocou noža, opatrne - Položte prvý hrniec, potom postupujte rovnakým spôsobom a vytvorte ďalšie miesta pre kvetináče - sphagnum ponorte do vody a položte ho na spodok každého kvetináča (sphagnum je pena, ktorá umožňuje rast rastlín vo vzpriamenej polohe, pretože udržuje vlhkosť) - rastliny inštalujte do hrnce - zabalte zeminu, aby ste sa dobre uchytili - odrežte obojstranné lepidlo a položte ho na zadnú časť lepenkového rámu, ktorý je nalepený na krabici, aby sa vytvoril efekt „obrázka“ - Rovnakým spôsobom nalepte kúsok dreva na lepenkovú škatuľu, malú poznámku k poslednej dekorácii Dekoratívny tip: miesto hrnca vyvážiť váhu pôdy a meniť rastliny hrať na objemy a odtiene zelene. Pokiaľ ide o údržbu, postrekujte pôdu iba raz týždenne zdvíhaním rastlín. Tvorba a kvety: akvarel