+
Informácie

Deň otcov: doplňte darčekové nápady!

Deň otcov: doplňte darčekové nápady!

17. júna je Deň otcov. Príležitosť, ktorú mu nechcete nechať ujsť a dať mu pekný darček ... okrem toho, že vám chýba inšpirácia! Neprepadajte panike! Tu je niekoľko skvelých nápadov, ktoré môžete chytiť.

Pre kuchára otca

Ak je váš otec rád nasadený na klobúk šéfkuchára, prečo mu neponúknuť grilovanie, gril alebo planchu, na ktorej by mohol tento rok v lete improvizovať veľmi príjemné grily? Alebo ako mu dovoliť kombinovať umenie varenia a potešenie z obeda vonku v lete. V kuchyni!

Pre otca pripraveného ísť na dovolenku

Pretože Deň otcov je každý rok blízko letných prázdnin, môže byť vhodné mu ponúknuť plážové osušky, skladací a kočovný nábytok na kempovanie alebo digitálny fotorámik, v ktorom budú môcť prechádzať fotografiami, ktoré boli urobené tento rok v lete.

Pre moderného high-tech otca

Miluje váš otec doplnky najnovšej generácie? Stavte na high-tech objekt so svetelnými efektmi a elegantným dizajnom, ako je budík alebo futuristická stolná lampa. Čistý technologický doplnok, ako je dokovacia stanica MP3, by tiež mohol urobiť trik, ak sa váš otec miluje na párty alebo ak je milovníkom hudby!

Pre stresovaného otca

Namiesto toho, aby ste mu dali masáž, možno by ste potešili svojho otca tým, že mu ponúknete luxus sedenia na relaxačnej stoličke, s nastaviteľným sedadlom a operadlom, ergonómiu a absolútnym komfortom, a prečo nie, systém kúrenie! Ideálne pre neho, aby sa pri návrate z práce alebo vo svojom voľnom čase potichu rozbalil!