Podrobne

Kuchynský kuchár dvojitý výrobník zmrzliny: jedna a druhá sú dve

Kuchynský kuchár dvojitý výrobník zmrzliny: jedna a druhá sú dveWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Krížte si prsty tak, aby toto mierne počasie vydržalo trochu dlhšie ako predchádzajúce a rýchlo vystúpilo zo zmrzliny pred tým, ako sa oblaky vrátia k svojim právam (ale čo najskôr?). Urobme ešte lepšie, ako vytiahnuť zmrzlinu, vytiahneme dvojitú zmrzlinu, pretože som bol schopný vyskúšať tento zábavný stroj. Podľa mojich zdrojov (konečne môj výskum na internete) sú na trhu iba dvaja výrobcovia zmrzlín: Cuisinart ICE40BCE a Kuchynský kuchár DIC9401D. Bolo mi to zverené. Pripomeňme princíp výrobcu dvojitej zmrzliny, ktorého meno by vám malo dať všetky vysvetlenia, ale nie presahovanie odkazov, robím to: dvojitý výrobník zmrzliny má preto dva oddiely na výrobu dvoch príchutí zmrzliny súčasne. V tejto súvislosti si kuchynský kuchár DIC9401D trochu uzurpoval svoje meno, pretože v skutočnosti je to dvojaký výrobca zmrzliny so spoločnou základňou. Vysvetlenie obrázkov.

Materiál

Ako vidíte, tento stroj na výrobu zmrzliny má dva nezávislé motory s dvoma zásuvkami. Iba spoločná základňa dáva ilúziu, že má iba jedno zariadenie. Ak sa zdá, že nádrže majú dobré správanie, je potrebné poznamenať, že oddeľiteľné prvky sú pomerne ľahkej kvality: veľa plastov a uzávery krytu sa zdajú byť dosť krehké. Obávam sa, že pri pravidelnom používaní tieto prvky nakoniec ustúpia.
Pokiaľ ide o praktickosť, keďže ide o výrobcu zmrzliny, musíte zrejme vložiť kade do mrazničky: s výškou 11,5 cm a priemerom 17 cm mi to nespôsobilo žiadne problémy. Pretože existujú dve nádrže, v mrazničke je preto dosť veľký priestor. Nádrže tam musia zostať najmenej 8 hodín.

Test

Z hľadiska testu (ktorý môžete vidieť na videu nižšie) som preto vyrobil tradičnú vanilkovú čokoládu. S dvoma 0,7 l nádržami je možné bez problémov ubytovať 8 ľudí. Moja zmrzlina je založená na pudinku, výrobcovi zmrzliny to trvalo 40 minút, ale počas predchádzajúceho testu s jahodovou zmrzlinou sa výsledok objavil po dvadsiatich minútach. Nemá časovač ani časovač, takže je len na vás, či sa vaša zmrzlina užije alebo nie. Všeobecne sa predpokladá, že keď sa čepeľ začne spomaľovať, znamená to, že ľad je dobre odobratý.

Domáca zmrzlina je vždy mäkšia ako priemyselná zmrzlina, keď vyjde zo zariadenia na výrobu zmrzliny, takže ju musíte dať na pár hodín do mrazničky, aby ste dosiahli dobrý výsledok.
So zvyšnými vaječnými bielkami využijeme príležitosť pripraviť malé pusinky, ktoré budú sprevádzať zmrzlinu! Ak je koncepcia výrobcu zmrzliny dvojaká celkom pekná, bol som trochu zarazený týmto strojom, ktorý je vlastne dvoma strojmi a najmä jeho cenou, ktorá zďaleka nie je nadmerná (pri najnižšej som ju našla na internete na 69 , 90 €) je drahšie, ako keby ste kupovali tých istých výrobcov zmrzliny osobitne (29,90 €). To by znamenalo, že spoločná základňa, ktorá nemá záujem o používanie stroja, by nás stála 9,90 EUR. Zďaleka to nie je dobrý obchod. Preto je lepšie investovať do dvoch samostatných strojov, ale ak ste fanúšikom zmrzliny až do chvíle, keď chcete mať dvojitý parfém hneď! Tiež si vyberte viac upscale zmrzlina maker, ktorého prvky budú určite odolnejšie. DIC9401D Double Ice Cream Maker, kuchynský kuchár, € 69,90