Články

Dyson Ball, vysávač s guľatou guľkou

Dyson Ball, vysávač s guľatou guľkouWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V domácich spotrebičoch ako v móde je to všetko o reštarte.
Letos v lete som videl niektoré dievčatá, ktoré sa takto pohybovali okolo, myslím s vysokými pásovými džínsami, nie s týmto kolieskom. Toto je jeden z prvých vynálezov Jamesa Dysona (koliesko, nie džínsy s vysokým pásom), ktorý už bol posadnutý nahradením kolesa loptou. O 37 rokov neskôr, Dyson to urobí znova a po správach: 758579 "Dyson DC 24 Ball", je na vysávačoch nádob, aby sa dostali do lopty.
Možno sa pýtate, pre čo je lopta, legitímna otázka. Podľa môjho názoru každý, kto niekedy jazdil na kočíku, pozná limity kolies, najmä keď musíte prekonať prekážku. Pri tejto akcii niekedy skončíme s uzamknutými kolesami a dieťaťom pripraveným ísť cez palubu. Ak kolesá rovnako neposlúchajú naše manévrovanie, je to tak, že niekedy dávame príliš silný impulz, a tým aj zablokovanie. A opäť jazdíme kočík opatrne, takže čo vysávač! Vysávač je guľa ťahaná za nami vysokou rýchlosťou, pretože chceme túto zdĺhavú úlohu dokončiť čo najrýchlejšie. Žiadne preventívne opatrenia, ťaháme to tvrdením, že od uplynutia tohto obdobia bude vysávač tiež prechádzať. Závažná chyba, zdá sa, že vysávač to robí iba so zaprášenou hlavou a dalo by sa veriť, že úmyselne hľadá prekážky a nábytok. S Dyson Ball DC37, buďme úprimní, nevyhnete sa nábytku, ale už nebudú prekážkami a dopad bude menej čelný.
Nejde len o to, aby sme nahradili dve kolesá loptičkou, bolo by to príliš jednoduché a Dyson nás zvykol na lepšie. Ak dôkladne pozorujete vysávač vyššie, všimnete si jeho elegantný dizajn a relatívnu jednoduchosť. Ak sa predmet javí tak triezvy, je to preto, že jeho guľa obklopuje celé srdce vysávača: motor, cievka, filter atď. A tam spoznávame ducha Dysona!
Dyson Ball DC37, k dispozícii niekoľko modelov, od 449 €