Komentáre

Ktorý sprchový záves pre aký štýl?

Ktorý sprchový záves pre aký štýl?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pokiaľ ide o sprchové závesy, výber farieb a vzorov je takmer nekonečný. Kritériá výberu však zostávajú materiálom záclony a jej estetikou. Ako pomôcku vám ponúkame výber sprchových závesov podľa vášho štýlu. Takže príroda, baroková alebo popová atmosféra je na vás!

Sprchová clona pre prírodného ducha

Prírodný štýl sa obzvlášť dobre hodí do kúpeľne, do tejto miestnosti, kde by ste chceli relaxovať a zbaviť sa stresu dňa. Takže, aby sprchový záves nastavil tón, položili sme na zelenú farbu pre jej upokojujúcu stranu, ktorá pripomína prírodu. Môžete sa tiež rozhodnúť pre vzory so závesom, ktorý obsahuje stonky bambusu, listy rovinného stromu alebo jemné kvety.

Baroková atmosféra na sprchovej clone

Aby sa kúpeľni dodala baroková atmosféra, vyberáme elegantné sprchové závesy, ktoré by sa mohli nainštalovať do obývacej izby, ak by ich materiál ich predurčil do tohto rybníka. Rozhodli sme sa pre veľké záclony, ktoré sú zdobené zložitými vzormi, kde krivky a protikrivky vytvárajú monumentálne arabesky. Pre tento štýl bude čierna farba ideálna, ale môžete sa obrátiť aj na zlato, červenú alebo fuchsiu.

Pop dekor pre vitamínový sprchový záves

Ak je vaša kúpeľňa skutočným dekoratívnym detským ihriskom, môžete si vybrať originálny a neobvyklý sprchový záves. Vsádzajte na vitamínové farby: červená, žltá, oranžová, ružová ... Na strane motívu nájdete veľmi grafické puntíky, vtipné správy alebo dokonca obrovské kačice ... Objavte náš výber sprchových závesov do kúpeľne: