Podrobne

4 nápady na vytvorenie zimnej záhrady

4 nápady na vytvorenie zimnej záhradyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak sa chcete v zime tešiť zo záhrady, stačí si ju znovu vytvoriť vo vnútri určitej predstavy o záhrade. Na to budete potrebovať priestor úplne otvorený vonku, niekoľko rastlín a predovšetkým pokoj. Tu je niekoľko návrhov na vytvorenie zimnej záhrady.

Stavte sa na verandu

Je to ideálna konfigurácia na vytvorenie zimnej záhrady! Veľká sklenená plocha vám umožní mať krásny výhľad do okolia a zároveň si vychutnať vnútornú klímu. Budete si môcť nainštalovať nielen pohodlnú obývaciu izbu, ale aj niektoré rastliny, ktoré dodajú celku prirodzený dojem. Veranda bude skutočnou ďalšou miestnosťou, ktorá vám umožní mať viac priestoru.

Myslite na záhradné prístrešky

Ak chcete vytvoriť malú záhradu s nižšími nákladmi, môžete tiež investovať do kabíny. Potom bude potrebné izolovať ho tak, ako má, a zvoliť si prídavné zahrievanie, aby boli teploty príjemné. Môžete nainštalovať obývaciu izbu alebo dielňu pre domácich majstrov, ktorá uvoľní váš interiér. V lete je možné prístrešok použiť na uskladnenie záhradného náradia alebo vybavenia bazéna.

Rozhodnite sa pre záhradný skleník

Ak máte radi záhradu, budete môcť túto radosť predĺžiť celú zimu inštaláciou rastlín do trvalého záhradného skleníka. V regiónoch, ktoré počas zimy ťažia z miernych teplôt, vám skleník umožní nechať rastliny vonku a ďalej ich pestovať. Neváhajte a nainštalujte čítaciu stoličku uprostred rastlín, aby ste vytvorili príjemné miesto na oddych.

Prineste záhradný nábytok dovnútra

A aby ste do svojho interiéru dali záhradu, prečo nepriniesť záhradný nábytok do svojej obývačky? Ratanový alebo tkaný živicový nábytok je skutočne vhodný aj do interiéru, ktorý dodá vašej obývačke pocit záhrady. Na druhej strane si môžete nábytok z tepaného železa priniesť aj dovnútra za predpokladu, že do jeho oblečenia pridáte niekoľko vankúšov a urobíte ho oveľa pohodlnejším.