Informácie

Cork sa stáva dekoratívnou podlahovou krytinou

Cork sa stáva dekoratívnou podlahovou krytinouWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak vieme, že korok je lepšie vo forme korku alebo lepkavej lepenky, na ktorej je možné nalepiť malé papiere, stáva sa dnes podlahovou krytinou s veľmi súčasnými textúrnymi efektmi. Ľahko sa s ním žije, dá sa nainštalovať do každej miestnosti v dome! Priblížiť korok.

Čo je korok?

Cork pochádza z kôry korkového duba. Je to ekologický materiál, pretože na zber nie je potrebné búrať dub. Na odstránenie kôry musíme skutočne počkať, kým dub nedosiahne 30 rokov. Potom sa operácia vykonáva každých 9 rokov, počas 120 rokov.

Cork, veľmi dekoratívny náter

Vďaka technologickému pokroku je teraz možné do korku priniesť nové farby a originálne textúrové efekty. Pokiaľ ide o farby, korok je k dispozícii v bielej, šedej a vo viacerých odtieňoch hnedej, aby sa prispôsobil všetkým štýlom. Medzi najmodernejšie odtiene je textúrovaný efekt v odtieňoch hnedej pre efekt celkom podobný koži. Je to nepochybne veľmi teplý povlak, ktorý sa dá nainštalovať do modernej kuchyne, ako aj do obývacej izby s mierne chladným vzhľadom, aby sa zohrela atmosféra.

V ktorej miestnosti dať korok?

Zdravý a ekologický povlak, korok môže byť inštalovaný v kuchyni, ako aj v obývacej izbe alebo spálni. Prispôsobuje sa aj vlhkým miestnostiam a miestnostiam so silnou premávkou. Odporúča sa tiež pre alergikov, pretože nie je alergická. A korok má tú výhodu, že je vynikajúcim tepelným a fonickým izolátorom! Spočítajte medzi 24,99 eur a 49,99 eur na m2.