+
Informácie

Hudobný festival: vinyly zdobia

Hudobný festival: vinyly zdobia

Prvý letný deň sa pomaly blíži a šepká mu do ucha jeho obľúbený refrén. Normálne, od 21. júna je tiež dňom, keď oslavujeme neúnavný hudobný festival! Vynikajúca príležitosť vrátiť sa na hudobné médium, ktoré sprevádzalo vznik rádia až po jeho vrchol: vinyl; pretože aj dekor ho začal zbierať ... Dnes sa záujem o vinyl v miestnom obchode s hudobnými nahrávkami začína predovšetkým veľkou láskou k hudbe, či už ide o pop, rock, jazz, soul, rap, salsa ... Vyhľadajte autentickosť, vzácne kúsky, ktoré chcete zbierať, alebo nostalgiu za minulosť! Čo keby sa táto vášeň odhalila vo výzdobe domu? Na rozdiel od MP3, rozhlasových kaziet alebo CD majú vinyly tú výhodu, že sa môžu stať dekoratívnymi prvkami samy o sebe, keď sú zarámované ako obrazy.

Zobraziť vinylové obaly

Pretože obsahujú neobvyklý disk, pretože dokonale prepisujú hudobné vkusy svojho majiteľa alebo pretože ich estetická voľba si zaslúži výber umeleckého diela, určité gramofónové platne si zaslúžia byť zarámované. na stenu, položenú na stôl alebo komodu Ako také vydali Taschen vydanie práve dielo s názvom „Vinylmania“, v ktorom sa prezentujú výhradne obaly 33 jazzových trikov vydaných v rokoch 1940 až 1990. Dôkaz, že vinyl pokrýva niečo zberateľ!

Odkryte disky

Záznamy môžu byť tiež zarámované tak, aby zvýraznili vášeň pre hudbu a / alebo „vinyly“. Ak je potom cieľom vybrať si symbolické modely: skúmavka, umelec, register, ktorý je obzvlášť blízko k nášmu srdcu, nič nám nebráni hrať v ich rôznych formátoch alebo farbách, aby sme vytvorili grafický obraz! Maestro hudba!