Informácie

Rôzne dekorácie obchoduje

Rôzne dekorácie obchoduje

Výzdoba je teraz jednou z vášní Francúzov a mnohí z nich si želajú, aby sa stala ich profesiou. Vedeli ste však, že vo svete dekorácie existuje niekoľko obchodov a špecialít. Pred výberom tu nájdete niekoľko podrobností o rôznych obchodoch s dekoráciami.

Interiérový dekoratér

Interiérový dekoratér, ako jeho meno napovedá, má za úlohu zdobiť váš interiér. Po výmene s klientom, aby poznal ich prianie, si dekoratér vyberie nábytok, farby a dekoratívne doplnky. Bude organizovať interiér bez toho, aby sa staral o štrukturálne práce. Nie je neobvyklé, že maliar pracuje v interiérovej dizajnérskej firme.

Návrhár interiérov

Návrhár interiérov navrhuje vývojové projekty, či už pre verejné alebo súkromné ​​interiéry. Predstavuje si usporiadanie domu (objem, kolorimetriu, správu svetla atď.), Umiestnenie nábytku a výzdobu priestoru. Dokonale pozná technické obmedzenia biotopu (nosné steny, elektrina), aby mohol projekt predvídať ako celok. Na realizáciu požiada kvalifikované spoločnosti a zaistí následnú kontrolu staveniska koordináciou prác. Všimnite si, že povolanie architekta je stále niečo iné, pretože to je ten, kto vytvorí budovu a riadi jej výstavbu. Môže však žiadať interiérového dizajnéra pre interiérový dizajn a dekorátora pre dekoráciu miesta.

Dekoračný tréner

Dekoračný tréner je skôr špeciálny dekoratér, pretože vám neponúka riešenia, ale naopak, pomôže vám ich nájsť. Prostredníctvom otázok a dialógu tréner povedie svojho klienta, aby porozumel tomu, čo chce, a poskytol mu kľúče na jeho dosiahnutie. Toto je práca, ktorá si vyžaduje veľa psychológie a dobrú sieť.